Gewürze Lodner  Indyjskie płatki słoneczne

prawdziwa Fleur de Sel z północno - wschodniego regionu Indii

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • w 100% naturalna
  • ręcznie czerpana sól morska
  • bardzo łagodny , delikatny smak

Podobne produkty:

Gewürze Lodner Fleur del Delta del Ebro
Gewürze Lodner Sól Chili
Gewürze Lodner Sól Atlas

Opis

Indyjskie płatki słoneczne są pozyskiwane w morskich solankach w północno - wschodnich Indiach , tylko w pracy ręcznej. Płatki słoneczne są prawdziwą Fleur de Sel. W gorących i wietrznych dnaich powstają na powierzchni wody, poprzez wyparowanie wody morskiej , prawdziwe kwiaty solne , podobne do delikatnej wartwy lodowej. One są czerpane z pomocą drewnianej kielni i tylko ręcznie . Aby z tej mokrej soli powstały śnieżnobiałe płatki słoneczne , jest ta sól suszona pod pokryciem szklanym na słońcu . Poprzez działanie suszenia zmienia się jej struktura i z mokrej Fleur de Sel powstają przepiękne płatki solne, podobne do tych rzeki Murray.

Jej wyjątkowo łagodny smak pozyskują te płatki poprzez zawartość wapnia i magnezu . Ze wzglądu na specjalną strukturę jest ta sól bardzo rzadko stosowana do gotowania , ale przede wszystkim do końcowego doprawiania potraw i jako sól na stole.

Użyj jtą sól jako końcową lub sól na stole. Ten delikatny, łagodny smak jest wspaniały do sałatek , grylowanych warzyw i tatara wołowego.

Zastosowanie: Sól kuchenna
Cechy produktu: Wegańskie , Wegetariański
Smak: Łagodny, Słony
Pochodzenie: Indie
Właściwość: Naturalne
Bez: Wzmacniacze smaku, Sztuczne aromaty, Sztuczne barwniki, Konserwanty
Metainfo: Sól

Składniki

Składniki:
Sól