Teatox Energia Matcha

Królowa zielonych herbat

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Herbata ze smacznymi przyprawami świątecznymi
Sonnentor Herbata "ogień w kominku"
Sonnentor Herbata adwentowa

Opis

Zielona herbata z Japonii
Matcha oznacza mielona herabata i jest najrzadszą i jedną z najcenniejszch herbat Japonii.
Od ponad 800 lat, ufają buddyjscy mnisi Zen tym specyficzym właściwościom tej herbaty.

Dlaczego?
Zmielona herbata zawiera bardzo dużo zdrowych surowców i ma przyjemne orzeźwiające i oczyszczające działanie.

Ten wysokiej jakości produkt ekologiczny -Premium Matcha pochodzi z biologicznych upraw japońskiej prefektury Kagoshima i jest zbierany tylko jeden raz w roku - w końcu kwietnia. Bogata w perzeciwutleniacze i kofeinę jest ona zdrowym impulsem dla całego dnia.

DZIAŁANIE:

Zielona herbata jest , ze wzglęgu na zawarte składniki, od tysięcy lat bardzo ceniona dla dobrego samopoczucia, pobudzania energii i opieku zdrowotnej. Matcha herbata jest drobno sproszkowaną zieloną herbatą i umożliwia, w przeciwieństwie do parzonych herbat , 100% wchłanianie jej zdrowych skałdników.

Szczególnie wysoka zawartość przeciwutleniaczy sprawiła, że ta herbata jest tak lubianą. Ona zawiera 137 razy więcej przeciwutleniaczy, aniżeli zwykła zielona herbata i tym samym zwalcza efektywniej wolne rodniki . Poprzez zawartą kofeinę , aminokwasy ( L- teanina) , witaminy i minerały działa Matcha stymulująco i jednocześnie zapewnia relaks i dobre samopoczucie.

Twoja ceremonia przygotowania herbaty:
Matcha jest tradycyjnie pijana z miseczki . W niej znajduje się 1g lub 1/2 łyżeczki proszku Matcha. Równolegle jest gotowana woda i około 5 minut chłodzona , aż do osiągnięcia temp. 70-80 ° C. Następnie zostaje proszek Matcha zalany tą wodą w ilości około 100 ml i z pomocą łyżki lub trzepaczki spieniony. Tym samym jest idealna ceremonia przygotowania herbaty według starej tradycji japońskiej!!!

Herbata: sypka
Bez: Wzmacniacze smaku, Sztuczne aromaty, Sztuczne barwniki, Konserwanty

Dodatkowe informacje

Składniki:
100% biologicznie certyfikowany proszek Matcha zielonej herbaty z liści Tencha.

ocen klientów po polski dla Teatox Energia Matcha