Milka Delikatne jajeczka, karmel-nugat (90 g)
Czekoladowe jajeczka z nadzieniem
14,61 zł 29,99 zł -51%
(162,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatna czekolada Milka
- Najlepsze kremowe nadzienie
- Idealne urozmaicenie koszyczka wielkanocnego
Opis
Jajka Milka łączą w sobie znaną, rozpływającą się w ustach czekoladę z alpejskiego mleka z wyjątkowo aromatycznym nadzieniem. Każde z indywidualnie zapakowanych czekoladowych jajek to pyszna chwila rozkoszy, idealna na Wielkanoc.
| Nr art.: | TG-3843281 |
|---|---|
| Zawartość: | 90 g |
| EAN: | 7622202247088 |
| Numer producenta: | 3843281 |
| Marki: | Milka |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, 13 % Masa z orzechów laskowych, masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, słodka serwatka w proszku (mleko), tłuszcze roślinne (olej palmowy, masło shea), czysty tłuszcz maślany, Glukosesirup, Emulgator (lecytyna sojowa), aromaty, 0,16 % sól stołowa, olej słonecznikowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2265 / 541 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 15 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 54 g |
| substancje balastowe | 2,8 g |
| białko | 6,2 g |
| sól | 0,34 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Austria, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Milka Delikatne jajeczka
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.