O Piccantino

Nasze serce bije dla przyjemności!

Produkty spożywcze, napoje i przyprawy z całego świata to nasza pasja. Z pewnością nie jesteśmy w tym osamotnieni. Być może zastanawiasz się, czym różnimy się od innych firm?

Szeroka gama na każdy gust
Zawsze szukasz najlepszych przysmaków, najnowszych trendów kulinarnych i kulinarnych klasyków? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Jakość organiczna i Demeter są dla nas tak samo ważne, jak alternatywne formy żywienia i regionalne przysmaki. Znajdź swoje ulubione produkty i jednocześnie daj się zaskoczyć - nowymi markami, wspaniałymi smakami i egzotycznymi składnikami.

Uczciwe kupowanie i sprzedawanie
Przywiązujemy dużą wagę do doboru naszych dostawców, a naszym asortymentem budujemy pomost od małych, regionalnych producentów do znanych, międzynarodowych marek. Dbamy o to, aby nasi dostawcy oferowali uczciwe ceny, ale także sami byli uczciwie opłacani i otrzymywali pełną wartość dodaną.

Żyjemy zrównoważonym rozwojem
Zbyt kochamy jedzenie, aby je wyrzucić: nasza firmowa kuchnia niceshops przekształca towary, których nie możemy sprzedać na czas przed upływem terminu przydatności do spożycia, w kulinarne przysmaki. A to, czego nie można tu wykorzystać, oddajemy naszym kolegom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że u nas nic się nie marnuje.

A propos kuchni firmowej: Nasz zespół w kuchni codziennie rozpieszcza nas świeżo przygotowanymi śniadaniami i obiadami. Zrównoważony rozwój i regionalność są tutaj również bardzo ważne. Tylko ułamek przetworzonej żywności (maksymalnie 2,5% masy produkcyjnej) trafia na kompost. Używamy głównie organicznych warzyw. Część z nich pozyskujemy regionalnie z projektu zatrudnienia socjalnego myAcker plus prowadzonego przez LebensGroß GmbH. Świeże zioła i owoce rosną w naszym własnym ogrodzie - ku uciesze naszych pszczół, które dziękują nam pysznym miodem za wiele kwitnących roślin.

Najlepsza usługa dla najlepszych klientów
Chcemy, aby nasi klienci cieszyli się nie tylko najlepszym jedzeniem, ale także najlepszą obsługą klienta. Należą do nich nieskomplikowany proces zamawiania, bezpieczne metody płatności i szybka dostawa. A nawet po otrzymaniu towaru nasz przyjazny i kompetentny zespół serwisowy z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.