Ankerkraut La Famiglia ("Ojciec chrzestny") - zestaw przypraw, Box
Przyprawy inspirowane filmem do gotowania i na stół
65,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Dwie przyprawy w słoiczku z korkiem
- Do makaronów, ryb i owoców morza
- Idealne dla fanów i miłośników filmów
Pasujące produkty
Opis
To pudełko przenosi styl Corleone bezpośrednio do Twojej kuchni i zamienia każde danie w kulinarne arcydzieło. Dzięki Pasta Corleone i The Message możesz w mgnieniu oka udoskonalić ryby, owoce morza lub klasyczny makaron. Zestaw oferuje niezapomniane doznania smakowe, które są równie niezapomniane jak sam klasyczny film - oferta, której trudno odmówić.
| Nr art.: | AK-4062988021787 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 zestaw |
| EAN: | 4062988021787 |
| Numer producenta: | 4062988021787 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
Cebula, sól morska, surowy cukier trzcinowy, korzeń selera, czosnek, oregano, czarny pieprz (Piper nigrum)
bazylia, sól morska, surowy cukier trzcinowy, czosnek, zielony pieprz, skórka cytrynowa, cytryna w proszku (koncentrat soku z cytryny, maltodekstryna), posiekane chili
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1168 / 279 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 38 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 26,8 g |
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1013 / 242 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 25,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut La Famiglia ("Ojciec chrzestny") - zestaw przypraw, Box
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.