Boże Narodzenie z Piccantino

Gotuj i rozpieszczaj jak pracowite świąteczne aniołki

Przygotowywanie pysznych posiłków dla rodziny i przyjaciół w okresie Adwentu, pieczenie ulubionych ciasteczek z najlepszych składników i planowanie świątecznego menu z wyprzedzeniem - w Piccantino znajdziesz wysokiej jakości jedzenie, ekskluzywne przysmaki i wiele pomysłów na drobne dowody wdzięczności i modne prezenty.

Wskazówka: Wybór kulinarnych kalendarzy adwentowych jest ogromny i zachwyci smakoszy wszelkimi preferencjami: czekoladami, herbatą lub kawą, przyprawami, pesto, miodem i wieloma innymi.

Szukaj według kategorii

Świąteczne inspiracje

Nasze ulubione kalendarze adwentowe

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Pozdrowienia od Mikołaja i Krampusa

    Weihnachten

        Popularne prezenty

        Prezenty dla smakoszy i miłośników słodyczy

        • placeholder
        • placeholder
        • placeholder
        • placeholder

          Filtrowanie i sortowanie

          Ceny Highlights Marki Znak jakości
          Filtr

          Boże Narodzenie: 1 - 30 z 743 artykułów

          Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG

          Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG, 1.000 ml

          • 100% czysty styryjski olej z pestek dyni COG
          • 20 lat ciągłego złotego medalu z maksymalną liczbą punktów
          • Nagroda Gault&Millau 2019, 2020 & 2023
          122,57 zł 137,00 zł (122,57 zł / l)

          Dostawa do 7 października

          Soletti Paluszki solone

          Soletti Paluszki solone, 230 g

          • Praktyczne opakowanie rodzinne
          • Oryginalny przepis od 1949 r.
          • Tylko 3,1% tłuszczu
          10,80 zł 12,99 zł (46,96 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Mars Mixed Minis

          Mars Mixed Minis, 710 g

          • 5 odmian
          • Dla większej różnorodności
          • Idealne do dzielenia się
          49,40 zł 55,00 zł (69,58 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Cynamon Cejloński, mielony

          Sonnentor Cynamon Cejloński, mielony, 40 g

          • Słodki-łagodny smak
          • Świeży aromat
          • Uniwersalne zastosowanie
          10,40 zł 11,99 zł (260,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Smoked Olive Oil - wędzona oliwa z oliwek

          Finca La Barca Smoked Olive Oil -​ wędzona oliwa z oliwek, 500 ml + pudełko

          • Wędzona nad drewnem dębowym
          • Z oliwkami arbequina
          • Wędzone nuty
          92,42 zł 103,00 zł

          Dostawa do 7 października

          Naturrein - dżem z wczesnej moreli (Rosenmarille)

          Darbo Naturrein -​ dżem z wczesnej moreli (Rosenmarille), 450 g

          • 50% owoców
          • Aromatyczny rarytas
          • Ulubiony rodzaj
          19,25 zł 21,99 zł (42,78 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Bounty Minis

          Bounty Bounty Minis, 227 g

          • 7 sztuk
          • Pakowane oddzielnie
          • Czekolada z miąższem kokosowym
          14,83 zł 16,99 zł (65,33 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka

          Kürbishof Koller Styryjski olej z pestek dyni COG butelka, 1 l

          • Z chronionej geograficznie uprawy
          • Tradycyjne przetwarzanie
          • Smak orzechowy
          130,61 zł 146,00 zł (130,61 zł / l)

          Dostawa do 7 października

          Naturrein  Extra - dżem jeżyna i czarna porzeczka

          Darbo Naturrein Extra -​ dżem jeżyna i czarna porzeczka, 450 g

          • Gładka konsystencja
          • 50% owoców
          • Starannie wyprodukowana
          19,25 zł 21,99 zł (42,78 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Kurkuma-Latte Wanilia

          Sonnentor Kurkuma-​Latte Wanilia, Opakowanie, 60 g

          • Słodka i waniliowa
          • Żółto-pomarańczowy proszek
          • Łatwe przygotowanie
          21,66 zł 24,99 zł (361,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Wiener Zucker Cukier puder

          Wiener Zucker Cukier puder, 400 g

          • Do pieczenia i dekorowania
          5,98 zł 6,99 zł (14,95 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Bialetti Moka Express

          Bialetti Moka Express, 3 filiżanki

          • Podwójnie skręcone aluminium
          • Ergonomiczny uchwyt
          • Klasyczny design w kolorze srebrnym
          123,01 zł 130,00 zł

          Dostawa do 7 października

          STAUD‘S Konfitura Ekologiczna morela

          STAUD‘S Konfitura Ekologiczna morela, 250 g

          • Słodzony austriackim cukrem buraczanym
          • Wysoka zawartość owoców
          • Biologiczne
          24,48 zł 27,99 zł (97,92 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Belberry Ketchup z pomidorami San Marzano

          Belberry Ketchup z pomidorami San Marzano, 250 ml

          • Pełny smak
          • Z papryką i solą morską
          35,33 zł 39,99 zł (141,32 zł / l)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Kardamon

          Sonnentor Kardamon, mielony, 50 g

          • Trzecia najdroższa przyprawa na świecie
          • Kwiecisty i słodki smak
          • Delikatnie-pieprzna ostrość
          29,70 zł 33,99 zł (594,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Milky Way Minis

          Milky Way Milky Way Minis, 227 g

          • Popularny klasyk
          • W formie przekąski
          • Idealne do dzielenia się
          14,83 zł 16,99 zł (65,33 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Tony's Chocolonely Tiny Mix

          Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

          • Zawiera 100 małych czekoladek Tony's
          • 10 różnych rodzajów
          • Idealne na prezent
          136,64 zł 152,00 zł (151,82 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Twix Classic Minis

          Twix Twix Classic Minis, 227 g

          • 10 sztuk
          • Pakowane pojedynczo
          • Biszkopt z karmelem i polewa czekoladowa
          18,04 zł 20,99 zł (79,47 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Mars Classic Minis

          Mars Mars Classic Minis, 227 g

          • 12 sztuk
          • Praktyczny mały format
          • Batony czekoladowe z karmelem i kremem cukierkowym
          18,04 zł 20,99 zł (79,47 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Mielony proszek waniliowy

          Sonnentor Mielony proszek waniliowy, 10 g

          • Prawdziwa wanilia
          • Kwiatowe nuty
          • Słodki - kremowy smak
          59,04 zł 66,00 zł (5 904,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          folkroll Wałek do ciasta bożonarodzeniowy renifer

          folkroll Wałek do ciasta bożonarodzeniowy renifer, duży

          • Prosty w użyciu
          • Dokładne grawerowanie laserowe
          • Wyprodukowany ręcznie w Europie
          75,91 zł 152,00 zł

          Dostawa do 7 października

          Greenomic Delikatne plastry trufli

          Greenomic Delikatne plastry trufli, 30 g

          • Z letnich trufli
          • Marynowane w oliwie z oliwek
          • Do gotowania i udoskonalania potraw
          45,78 zł 51,00 zł (1 526,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Manner Mieszanka Belvedere

          Manner Mieszanka Belvedere, 400 g

          • Klasyczny wybór
          • Różne ciastka
          • Z wafelkami Neapolitaner
          23,27 zł 25,99 zł (58,18 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Idealna herbata do śniadania

          Sonnentor Idealna herbata do śniadania, Luzem, 50 g

          • Stymulująca mieszanka ziół
          • Mocny, ostry smak
          • Idealna na śniadanie
          20,45 zł 22,99 zł (409,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Mielony imbir

          Sonnentor Mielony imbir, 30 g

          • Ogrzewający aromat
          • Idealny do herbaty
          • Intensywna ostrość
          9,60 zł 10,99 zł (320,00 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Olej oliwek Peranzana w dzbanku z paseczkami

          Muraglia Olej oliwek Peranzana w dzbanku z paseczkami, 500 ml

          • Ręcznie malowany i produkowany dzbanek
          • Elegancki, owocowy smak
          • Z najdelikatniejszym aromatem
          202,97 zł 226,00 zł (405,94 zł / l)

          Dostawa do 7 października

          TEEKANNE Bio zimowa herbata - jabłkowy poncz

          TEEKANNE Bio zimowa herbata -​ jabłkowy poncz, 18 Torebek herbaty (41 g)

          • Z delikatnymi organicznymi przyprawami
          • Rozgrzewająca i owocowa
          • Idealna na chłodne dni
          14,83 zł 16,99 zł (361,71 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Lindt Mini Pralines Nougat

          Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

          • Harmonijny wybór
          • Wyrabiane ręcznie
          55,93 zł 80,00 zł (338,97 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          TEEKANNE Glühfix mieszanka na grzańca

          TEEKANNE Glühfix mieszanka na grzańca, 160 torebek dwukomorowych (240 g)

          • Świąteczne nuty przyprawowe
          • Również do przyprawienia kompotu
          • 100% naturalna
          63,07 zł 71,00 zł (262,79 zł / kg)

          Dostawa do 7 października

          Sonnentor Goździki

          Sonnentor Goździki, cały (35 g)

          • Intensywny smak
          • Uniwersalne zastosowanie
          • Składnik proszku pięciu przypraw
          13,62 zł 15,99 zł (389,14 zł / kg)

          Dostawa do 7 października