Domowe jedzenie zawsze smakuje najlepiej!

Odkryj kuchnie świata i przygotuj ulubione specjały samodzielnie w domu! Nasze starannie skomponowane zestawy DIY zawierają oryginalne składniki najwyższej jakości oraz odpowiednie akcesoria, dzięki którym z łatwością stworzysz autentyczne dania jak w restauracji. Idealne dla miłośników gotowania, kulinarnych eksperymentów i smaków z całego świata.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

DIY: 1 - 30 z 372 artykułów

alpro Naturalny napój proteinowy

alpro Naturalny napój proteinowy, 1 l

  • Bez mleka i laktozy
  • Roślinny i bez laktozy
  • Bogaty w błonnik
11,99 zł (11,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Il pomodoro più buono Całe, obrane pomidory

Il pomodoro più buono Całe, obrane pomidory, 400 g

  • Całe i obrane
  • Dojrzałe owoce
  • Z Włoch
15,99 zł (39,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Jordan oliwa z oliwek extra

Jordan Olivenöl Jordan oliwa z oliwek extra, 1 l

  • Wysoka jakość
  • Naturalnie przetwarzany
  • Wyjątkowy smak
108,00 zł (108,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Smoked Olive Oil - wędzona oliwa z oliwek

Finca La Barca Smoked Olive Oil -​ wędzona oliwa z oliwek, 500 ml + pudełko

  • Wędzona nad drewnem dębowym
  • Z oliwkami arbequina
  • Wędzone nuty
103,00 zł

Dostawa do 6 października

CAPUTO Mąka pszenna Pizzeria Typ 00

CAPUTO Mąka pszenna Pizzeria Typ 00, 1.000 g

  • Dobrze się łączy
  • Bardzo elastyczna
  • Lekkie, chrupiące ciasto
13,99 zł (13,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

CAPUTO Mąka pszenna Cuoco

CAPUTO Mąka pszenna Cuoco, 1 kg

  • Idealna do pieczenia pizzy
  • Bardzo elastyczna
  • Większa zawartość białka
16,92 zł 17,99 zł (16,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Czosnek w granulkach

Sonnentor Czosnek w granulkach, 40 g

  • Nadaje wielu potrawom to "coś"
  • Intensywne korzenny aromat
  • Pasuje do wszystkich potraw
12,99 zł (324,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Chinata Wędzona ostra papryka

La Chinata Wędzona ostra papryka, Puszka, 160 g

  • Zbierana i sortowana ręcznie
  • Wędzona przez drzewo dębowe
  • Wspaniały aromat
29,23 zł 30,99 zł (182,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Oliwa z oliwek greckiej Koroneiki nativ extra

Vita Verde Oliwa z oliwek greckiej Koroneiki nativ extra, 500 ml

  • Z Peloponezu
  • Smaczne owocowe
  • Tłoczony na zimno
68,00 zł (136,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

CAPUTO Mąka z pszenicy durum do makaronu

CAPUTO Mąka z pszenicy durum do makaronu, 5 kg

  • Elastyczne, drobno porowate ciasto
  • Idealna do wyrobu domowego makaronu
  • Również do słonych wypieków
59,00 zł (11,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Aladins przyprawa do kawy

Sonnentor Aladins przyprawa do kawy, opakowanie 35 g

  • Energiczne, cytrynowe nuty
  • Świeżo- orientalna przyprawa
  • Uniwersalne zastosowanie
20,99 zł (599,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Kardamon

Sonnentor Kardamon, mielony, 50 g

  • Trzecia najdroższa przyprawa na świecie
  • Kwiecisty i słodki smak
  • Delikatnie-pieprzna ostrość
33,99 zł (679,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BioKing Greckie oregano

BioKing Greckie oregano, 30 g

  • Intensywny zapach i smak
  • Jako przyprawa lub napar do herbaty
  • Starannie przetworzone przez greckich rolników górskich
17,99 zł (599,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Łagodne papryczki pepperoni słodko-kwaśne

STAUD‘S Łagodne papryczki pepperoni słodko-​kwaśne, 580 ml

  • 100% z Austrii
  • Łagodne w smaku
  • Wszechstronne zastosowanie
23,99 zł (104,30 zł / kg Waga netto po odsączeniu)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Zioła toskańskie

KOTÁNYI Zioła toskańskie, 25 g

  • Z dojrzałych w słońcu pomidorów
  • Idealny do sosów do makaronu
  • Do przyprawiania mięsa
13,99 zł (559,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

CAPUTO Suche drożdże piwne

CAPUTO Suche drożdże piwne, 100 g

  • 100% z Włoch
  • Idealne do focacci i pizzy
  • Z fermentacji
20,99 zł (209,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

alpro Napój kokosowy, Barista

alpro Napój kokosowy, Barista, 1 l

  • 100% roślinny
  • Pyszne źródło białka
  • Dobrze się pieni
16,99 zł (16,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Greenomic Delikatne plastry trufli

Greenomic Delikatne plastry trufli, 30 g

  • Z letnich trufli
  • Marynowane w oliwie z oliwek
  • Do gotowania i udoskonalania potraw
51,00 zł (1 700,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

OATLY Napój owsiany - Barista Edition

OATLY Napój owsiany -​ Barista Edition, 1 l

  • Spienia się jak prawdziwe mleko
  • Pasuje do każdej kawy
  • Bez soi, bez kompromisów
14,99 zł (14,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Prosciutto w plasterkach, dojrzewające 15 miesięcy, 2+1 gratis

Vulcano Prosciutto w plasterkach, dojrzewające 15 miesięcy, 2+1 gratis, 2+1 Gratis

  • Aromatyczny i delikatny
  • Gotowa do podania
  • Najlepsza jakość z regionu Vulkanland
50,92 zł 85,62 zł (16,97 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia alpha

Greenomic Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia alpha, 500 ml

  • Zbiory na początku listopada
  • Szczególnie intensywna i owocowa
  • Ręcznie zbierane i tłoczone na zimno
85,00 zł (170,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Olej oliwek Peranzana w dzbanku z paseczkami

Muraglia Olej oliwek Peranzana w dzbanku z paseczkami, 500 ml

  • Ręcznie malowany i produkowany dzbanek
  • Elegancki, owocowy smak
  • Z najdelikatniejszym aromatem
226,00 zł (452,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio oliwa z oliwek do smażenia

Alnatura Bio oliwa z oliwek do smażenia, 750 ml

  • Wysoce rozgrzewalne i neutralne smaki
  • Do smażenia, grillowania i pieczenia
  • 100% z uprawy ekologicznej
52,00 zł (69,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Taifun Bio tofu "Rosso"

Taifun Bio tofu "Rosso", 200 g

  • Owocowe i świeże
  • Śródziemnomorski smak
  • Podawać na zimno lub ciepło
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio mąka pszenna typ 550

Alnatura Bio mąka pszenna typ 550, 1 kg

  • Idealny do ciasta na pizzę i ciast drożdżowych
  • Drobno zmielona
  • Jakość organiczna z Niemiec
8,99 zł (8,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Bio oliwki origin bez pestek

Alnatura Bio oliwki origin bez pestek, 350 g

  • Przyjemnie owocowe i łagodne
  • Cały owoc bez pestki
  • Uszlachetnią zimne i ciepłe dania
14,99 zł (42,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

LaSelva Bio kapary w soli morskiej

LaSelva Bio kapary w soli morskiej, 140 g

  • Najlepsze organiczne kapary
  • Delikatnie cierpki smak
  • Do przyprawiania i udoskonalania
21,99 zł (157,07 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha, 30 g

  • Wysokiej jakości herbata zielona
  • Delikatny, wartościowy proszek
  • Bogaty aromat
101,00 zł (3 366,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Taifun Bio tofu z bazylią

Taifun Bio tofu z bazylią, 200 g

  • Ze świeżymi ziołami
  • Świetne jako dodatek
  • Można podawać na zimno lub ciepło
15,99 zł (79,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbaria Czarny sezam

Herbaria Czarny sezam, 45 g

  • Odmiana: Santa Cruz
  • Zbierany ręcznie
  • Z Boliwii
21,99 zł (488,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października


Dlaczego coraz więcej osób przygotowuje pizzę, sushi czy ramen w domu?
Domowe gotowanie to nie tylko sposób na smaczny posiłek, ale także świetna okazja do odkrywania kuchni świata. Samodzielne przygotowanie pizzy, sushi czy ramenu pozwala poznać oryginalne receptury, eksperymentować ze smakami i czerpać satysfakcję z tworzenia potraw od podstaw. Dodatkowo masz pełną kontrolę nad składnikami, przyprawami oraz jakością produktów, które trafiają na talerz.


Dlaczego wysokiej jakości składniki są tak ważne?
W przypadku dań takich jak pizza neapolitańska, sushi czy ramen liczy się każdy składnik. Odpowiednia mąka do pizzy, wysokiej jakości ryż do sushi, aromatyczny bulion ramen czy oryginalne przyprawy mają kluczowe znaczenie dla końcowego efektu. To właśnie autentyczne składniki pozwalają uzyskać smak znany z restauracji i tradycyjnych kuchni świata. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty premium, które spełniają najwyższe wymagania miłośników gotowania.


Czy do przygotowania domowej pizzy lub sushi potrzebne są specjalne akcesoria?
Nie musisz od razu inwestować w profesjonalny sprzęt. Wiele potraw można przygotować przy użyciu podstawowego wyposażenia kuchni. Jednak odpowiednie akcesoria, takie jak kamień do pizzy, bambusowa mata do sushi czy tradycyjne akcesoria do matchy, znacząco ułatwiają pracę i pomagają osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Dlatego oprócz składników oferujemy również praktyczne akcesoria dla początkujących i zaawansowanych pasjonatów gotowania.


Czy początkujący poradzą sobie z przygotowaniem takich dań?
Jak najbardziej. Wiele popularnych dań kuchni świata nie wymaga zaawansowanych umiejętności kulinarnych, a jedynie odrobiny cierpliwości i odpowiednich składników. Domowa pizza, sushi czy ramen mogą być doskonałym początkiem kulinarnej przygody. Korzystając ze sprawdzonych produktów wysokiej jakości, łatwiej osiągniesz oczekiwany efekt i zyskasz pewność podczas gotowania.