Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob), Butelka z korkiem (110 g)
Egzotyczna moc owoców i przyjemność z curry
25,99 zł
(236,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Owocowy, ananasowy smak
- Sekretna formuła dla Twojej kuchni
- Idealny do dań z ryżu
Pasujące produkty
Opis
Przenieś tropikalny klimat Bikini Bottom prosto do swojego domu dzięki niezwykłej mieszance Pineapple Curry. Zainspirowana słynnym ananasem z morskich głębin, mieszanka ta nadaje potrawom owocowy, egzotyczny smak, dla którego nawet plankton zmieniłby swoje plany. Niezależnie od tego, czy chodzi o potrawy z Dalekiego Wschodu, czy własne kreatywne kreacje - dzięki tej żywej mieszance każdy posiłek stanie się słoneczną przygodą w domowej kuchni.
| Nr art.: | AK-4062988010613 |
|---|---|
| Zawartość: | 110 g |
| EAN: | 4062988010613 |
| Numer producenta: | 4062988010613 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, rohrzucker, 20 % Proszek ananasowy, 20 % proszek curry (kurkuma (Curcuma longa), kolendra, nasiona gorczycy, Nasiona kozieradki, sól, chili, czosnek), cukier z kwiatu kokosa
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1185 / 283 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,7 g |
| węglowodany | 39 g |
| w tym cukier | 25 g |
| białko | 9,3 g |
| sól | 14,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob)
Ulubione kategorie:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.