Ankerkraut Spongebob Burger Mix (115 g)
Sekret Bikini Bottom do burgerów i innych potraw
25,99 zł
(226,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Do mięsa i warzyw
- Edycja specjalna
- Idealna dla fanów dań z grilla
Pasujące produkty
Opis
Z mieszanką SpongeBob Burger Mix możesz przygotować oryginalnego burgera Krusty Krab we własnej kuchni. Specjalna receptura gwarantuje idealnie doprawione kotlety, które zapierają dech w piersiach i z pewnością zostaną pochłonięte w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy użyjesz klasycznej mielonej wołowiny, czy stworzysz kreatywne wariacje burgerów z resztek warzyw, ta mieszanka sprawi, że każdy posiłek na kuchence lub grillu będzie prawdziwą ucztą.
| Nr art.: | AK-4062988842962 |
|---|---|
| Zawartość: | 115 g |
| EAN: | 4062988842962 |
| Numer producenta: | 4062988842962 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, Cebula, czosnek, papryka słodka, posiekane chili, czarny pieprz (Piper nigrum)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 758 / 181 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 30 g |
| w tym cukier | 16 g |
| białko | 6 g |
| sól | 49,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Spongebob Burger Mix
Ulubione kategorie:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.