BioKing Orzechy brazylijskie bio, 500 g

Z dzikich zbiorów

92,42 zł 103,00 zł -10%

(184,84 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Pochodzenie: Boliwia
  • Oleisty, słodki smak

Kupowane często z Seeberger Mieszanka orzechów Snack-Mix, prażone i solone, 125 g

BioKing Orzechy brazylijskie bio, 500 g 92,42 zł (184,84 zł / kg)
Seeberger Mieszanka orzechów Snack-Mix, prażone i solone, 125 g 11,61 zł (92,88 zł / kg)
Cena całkowita: 104,03 zł
Opis

Orzechy brazylijskie zachwycają słodkim smakiem migdałów i są pyszną przekąską. Po zmieleniu są również idealne jako składnik do pieczenia chleba i ciast.

Uwaga dla alergików:
Zawiera orzechy. Może zawierać śladowe ilości glutenu, soi i sezamu ze względu na produkcję.

Nr art.: XAY-PL-101828
Zawartość: 500 g
EAN: 9120013233248
Numer producenta: 101828
Marki: BioKing
Znak jakości: Certyfikowany organiczny
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten, F - soja, N - nasiona sezamu
Pochodzenie surowca: Boliwia
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2901 / 693 kj / kcal
tłuszcz 66,8 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 15,4 g
węglowodany 3,6 g
  w tym cukier 2,3 g
substancje balastowe 6,7 g
białko 16 g
sól 0,01 g
Składniki

orzechy brazylijskie[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austria, office@bioking.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BioKing Orzechy brazylijskie bio

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
4 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.