Cosmoveda Kurkuma mielona - ekologiczna, 90 g (100 g)

Kurkuma jest używana od 4000 lat!

39,75 zł 44,99 zł -12%

(397,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Najczęściej używana przyprawa
  • Świeży i pieprzny składnik przypraw

Kupowane często z Cosmoveda Organiczny mielony imbir, 80 g

Cosmoveda Kurkuma mielona - ekologiczna, 90 g (100 g) 39,75 zł (397,50 zł / kg)
Cosmoveda Organiczny mielony imbir, 80 g 27,69 zł (346,13 zł / kg)
Cena całkowita: 67,44 zł
Opis

Kurkuma (kurkuma) jest dodawana do potraw z curry i dal jako lekko gorzki składnik przyprawy o pieprznym, świeżym zapachu. Nadaje pudrowi curry złocistożółty kolor i podnosi walory smakowe potraw. Ważnymi składnikami suszonego i mielonego korzenia są żółta kurkumina i substancje gorzkie.

Nr art.: XAY-COS-124971
Zawartość: 100 g
EAN: 4032108124971
Numer producenta: 124971·DE
Marki: Cosmoveda
Znak jakości: Pieczęć ekologiczna UE, Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Wegańskie , Bez glutenu, Bez laktozy
Pochodzenie: Azja
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać z dala od światła, Przechowywać w suchym miejscu
Wznowienie produktu: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Właściwości: surówka, bezglutenowy, nie zawiera laktozy
Pochodzenie surowca: Indie
Składniki

kurkuma (Curcuma longa)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Kurkuma mielona - ekologiczna

4 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
8 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder