Demmers Teehaus Bio Hojicha Latte Mix, 200 g
Łagodna chwila relaksu z prażoną herbatą z Japonii
136,00 zł
(680,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Certyfikowana jakość organiczna z Japonii
- Delikatny, prażono-orzechowy aromat
- Idealny do latte, smoothie i bowls
Pasujące produkty
Opis
Podczas gdy klasyczna matcha zachwyca intensywnymi, trawiastymi nutami, ten drobno mielony hojicha wnosi do filiżanki wyjątkowo łagodny i prażony charakter. Do przygotowania tej szlachetnej receptury liście herbaty są delikatnie prażone, dzięki czemu powstaje cudownie orzechowy aromat z przyjemną głębią smaku.
Subtelna nuta cukru z kwiatu kokosa doskonale dopełnia kompozycję delikatną słodyczą. Drobny proszek z kontrolowanych upraw w jakości organicznej łatwo się rozpuszcza i świetnie komponuje zarówno z mlekiem krowim, jak i ulubionymi napojami roślinnymi. Jako kremowe hojicha latte na popołudnie, wyrafinowany dodatek do porannego smoothie, modnych breakfast bowls czy kreatywnych deserów – ten wszechstronny moment przyjemności możesz z łatwością przenieść do swojego domu!
Przygotowanie:
2-4 łyżeczki na litr
| Nr art.: | DT-00-50812 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 9004163332016 |
| Numer producenta: | 00-50812 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1536,01 / 366,87 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 79,9 g |
| w tym cukier | 66,3 g |
| białko | 5,9 g |
| sól | 0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Hojicha Latte Mix
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.