Demmers Teehaus Bio Syrop - Black Oriental Chai, 500 ml
Intensywne przyprawy spotykają się z kremowym mlekiem!
86,00 zł
(172,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Intensywne przyprawy spotykają się z kremowym mlekiem!
- Składniki z upraw w jakości organicznej
- Tradycyjne przyprawy, takie jak cynamon i goździki
Pasujące produkty
Opis
Wyczaruj magię Orientu we własnej filiżance! Dzięki temu delikatnemu syropowi w jakości organicznej przygotowanie aromatycznego chai latte o pięknym orzechowobrązowym kolorze zajmuje tylko chwilę. Harmonijna receptura łączy intensywny ekstrakt z czarnej herbaty z tradycyjnymi przyprawami, takimi jak delikatna kora cynamonu, aromatyczne goździki oraz przyjemnie korzenny imbir. Całość dopełnia subtelna słodycz cukru trzcinowego, a wszystkie składniki pochodzą z kontrolowanych upraw w jakości organicznej.
Przygotowanie:
Spień na gorąco ulubione mleko lub roślinny zamiennik, np. napój owsiany, migdałowy albo sojowy, a następnie wymieszaj z aromatycznym koncentratem w proporcji 1:10.
| Nr art.: | DT-00-92989 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004163992593 |
| Numer producenta: | 00-92989 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1214 / 290 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 75 g |
| w tym cukier | 74 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Bio Syrop - Black Oriental Chai
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.