Demmers Teehaus Czarna herbata - "Lieblingsmensch", 100 g
Pełne smaku podziękowanie
41,99 zł
(419,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Elegancki design dla wyjątkowych osób
- Z dodatkiem słodkiego krokantu migdałowego
- Kremowy, delikatny aromat butter toffee
Pasujące produkty
Opis
Herbata „Lieblingsmensch” to idealny, pełen ciepła upominek, aby pokazać wyjątkowej osobie, jak wiele dla nas znaczy. Ta elegancka edycja specjalna w uroczym designie doskonale sprawdzi się jako serdeczny prezent lub drobny gest bez okazji. W środku kryje się wykwintna mieszanka czarnych herbat liściastych, która po zaparzeniu zachwyca pięknym brązowoczerwonym kolorem.
Wzbogacona chrupiącym krokantem migdałowym oraz delikatnym aromatem butter toffee, ta kompozycja zachwyca cudownie orzechowym, kremowo-słodkim charakterem.
Dozowanie:
4-5 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-09648 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163320204 |
| Numer producenta: | 00-09648 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 2 min., 3 minuty, 4 minuty |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | zawiera kofeinę |
Składniki
czarna herbata, krokant migdałowy (cukier, migdały), Butter - Toffeearoma
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Czarna herbata - "Lieblingsmensch"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.