Demmers Teehaus Herbata owocowa - Dziękuję, 100 g
Serdeczne podziękowanie zamknięte w filiżance herbaty
37,99 zł
(379,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Słodki kwiatowy design idealny na prezent
- Wykwintny, owocowy aromat brzoskwini
- Uszlachetniona kawałkami brzoskwini
Pasujące produkty
Opis
Ta wyjątkowa edycja specjalna została stworzona z myślą o podarowaniu bliskiej osobie serdecznego podziękowania w eleganckiej formie. Intensywnie aromatyczna mieszanka owocowa łączy orzeźwiającą bazę z hibiskusa, łupin dzikiej róży i chrupiących kawałków jabłka z delikatną świeżością skórek pomarańczy.
Prawdziwą atrakcją tej receptury są liofilizowane, delikatnie kandyzowane kawałki brzoskwini, które nadają liściastej herbacie premium cudownie letnią słodycz oraz intensywnie owocowy aromat.
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-09659 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163326671 |
| Numer producenta: | 00-09659 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
dzika róża, kwiaty hibiskusa, Kawałki jabłek, skórka pomarańczy, Aromat, Pfirsichstücke gefriergetrocknet, gezuckert
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Herbata owocowa - Dziękuję
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.