Demmers Teehaus Herbata owocowa – Figa i bazylia, 100 g
Subtelnie korzenna, słodka i wyjątkowo egzotyczna
40,99 zł
(409,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Subtelna korzenna nuta dzięki prawdziwej bazylii
- Egzotyczna słodycz soczystych fig
- Z dodatkiem białej herbaty
Pasujące produkty
Opis
W tej eleganckiej mieszance herbacianej korzenny charakter aromatycznej bazylii spotyka się z subtelnie egzotyczną słodyczą śródziemnomorskich fig. Bazę kompozycji tworzy wyjątkowy koktajl smaków złożony z soczystych kawałków ananasa, słodkich kostek pitai oraz szlachetnych liści białej herbaty.
Czerwone i białe kwiaty hibiskusa nadają naparowi po 5–8 minutach parzenia nie tylko piękny miedziany kolor, lecz także przyjemnie świeży charakter. Szlachetne pąki róży i płatki bławatka dopełniają kompozycję pod względem wizualnym. Wyrafinowana, delikatnie owocowa propozycja dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego w filiżance herbaty.
| Nr art.: | DT-00-05351 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163181119 |
| Numer producenta: | 00-05351 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | zawiera kofeinę |
Składniki
Kawałki ananasa (ananas, cukier, Zakwaszacz (kwas cytrynowy)), kawałki chleba świętojańskiego, biała herbata, Kawałki figowca (figi, środek antyadhezyjny (mąka ryżowa)), liście jeżyny , kwiaty hibiskusa białe, naturalny aromat, figi, pitaja (pitaja, cukier, Zakwaszacz (kwas cytrynowy)), bazylia, pąki róży, płatki róży, kwiaty bławatka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Herbata owocowa – Figa i bazylia
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.200 art.