Demmers Teehaus Herbata owocowa, mieszanka - "Klimt Adele", 100 g
Złote marzenie mórz południowych dla koneserów
36,99 zł
(369,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Egzotyczna mieszanka z mango i ananasem
- Orzeźwiająca baza ze skórkami cytrusów
- Elegancki design inspirowany Klimtem
Pasujące produkty
Opis
Ta szlachetna mieszanka owocowa, inspirowana światowej sławy portretem „Adele” autorstwa Gustava Klimta, wnosi do filiżanki prawdziwe dzieło sztuki! Orzeźwiająca baza z kwiatów hibiskusa i dzikiej róży została harmonijnie połączona z chrupiącymi kawałkami jabłka oraz odświeżającymi skórkami cytrusów.
Niepowtarzalny tropikalny charakter tworzą słodkie kawałki ananasa oraz intensywnie owocowy aromat dojrzewających w słońcu mango. Po zaparzeniu liściasta herbata premium zachwyca głębokim rubinowym kolorem i roztacza egzotyczny aromat. Niezależnie od tego, czy podawana jest na gorąco, czy schłodzona jako orzeźwiająca mrożona herbata w ciepłe dni – ta kompozycja to prawdziwie glamour przyjemność dla wszystkich zmysłów!
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-09214 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163024195 |
| Numer producenta: | 00-09214 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
dzika róża, kwiaty hibiskusa, Kawałki jabłek, kandyzowane kawałki mango (mango, cukier), kawałki ananasa (ananas, cukier), skórka pomarańczy, Aromat, kwiaty nagietka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Herbata owocowa, mieszanka - "Klimt Adele"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.