Demmers Teehaus Kandyz do herbaty biały, 300 g
Klasyk do tradycyjnej herbacianej chwili
33,99 zł
(113,30 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Idealny do ponczu i grzanego wina
- Czysta, powoli rozpuszczająca się słodycz
- Doskonale podkreśla smak
Pasujące produkty
Opis
Ten gruboziarnisty biały kandyz to tradycyjny sekret klasycznej fryzyjskiej ceremonii herbacianej, bez którego trudno wyobrazić sobie prawdziwy rytuał picia herbaty. Szlachetne, przejrzyste kryształki cukru rozpuszczają się w gorącym napoju bardzo powoli, stopniowo uwalniając swoją czystą słodycz.
Doskonale komponuje się z intensywnymi, wytrawnymi czarnymi herbatami oraz kreatywnie aromatyzowanymi mieszankami. Ten wyjątkowy słodzik świetnie sprawdza się również w zimowych napojach, takich jak poncz czy domowe grzane wino, harmonijnie podkreślając ich smak.
| Nr art.: | DT-00-09534 |
|---|---|
| Zawartość: | 300 g |
| EAN: | 9004163222430 |
| Numer producenta: | 00-09534 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Cukier kandyzowany
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1684,14 / 402,25 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukier | 99 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Kandyz do herbaty biały
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.