Demmers Teehaus Koktajl jagodowy, 100 g
Twój owocowy koktajl
32,99 zł
(329,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Pełny owocowy smak dojrzałych owoców leśnych
- Głęboki purpurowoczerwony kolor
- Idealna baza do domowej mrożonej herbaty
Pasujące produkty
Opis
Ta intensywnie owocowa mieszanka owocowa łączy to, co najlepsze z domowego ogrodu, tworząc harmonijne doznania smakowe. Orzeźwiająca baza z kwiatów hibiskusa i chrupiących kawałków jabłka spotyka się ze słodkimi koryntkami, sułtankami oraz wyrazistym czarnym bzem. Szlachetne płatki róży wzbogacają kompozycję zarówno wizualnie, jak i smakowo, a wyselekcjonowane aromaty oraz liofilizowane kawałki malin i truskawek nadają jej pełny owocowy aromat.
Podczas parzenia herbata nabiera głębokiego purpurowoczerwonego koloru oraz subtelnej, lekko wytrawnej nuty dojrzałych owoców leśnych. Doskonale smakuje zarówno na gorąco podczas chwil relaksu, jak i schłodzona jako letnia mrożona herbata. Mała wskazówka: udekorowanie naparu świeżymi truskawkami i malinami sprawi, że stanie się prawdziwą atrakcją.
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-05211 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163052112 |
| Numer producenta: | 00-05211 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
kwiaty hibiskusa, koryntki, owoce czarnego bzu, Kawałki jabłek, sułtanki, Aromat, Liofilizowane kawałki malin, liofilizowane kawałki truskawek, kwiaty róży
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Koktajl jagodowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.