Demmers Teehaus Koktajl mango, 100 g
Twój egzotyczny moment rodem z mórz południowych
31,99 zł
(319,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Intensywny aromat dojrzałych mango
- Piękny winnoczerwony kolor
- Z kawałkami ananasa i mango
Pasujące produkty
Opis
Poczuj klimat wakacji i smak dojrzewających w słońcu owoców we własnym domu! Ta delikatna mieszanka owocowa otula intensywny aromat dojrzałych mango subtelną bazą z dzikiej róży i hibiskusa. Słodkie kawałki mango, ananas, orzeźwiające skórki pomarańczy oraz chrupiące kawałki jabłka tworzą cudownie tropikalne doznania smakowe.
Już podczas parzenia herbata zachwyca głębokim winno-czerwonym kolorem i roztacza egzotyczny aromat. Doskonale smakuje zarówno na gorąco podczas spokojnych popołudni, jak i schłodzona jako orzeźwiająca letnia mrożona herbata – odrobina cukru trzcinowego sprawi, że ta kompozycja stanie się prawdziwie rajskim momentem przyjemności!
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-05811 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163058114 |
| Numer producenta: | 00-05811 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
dzika róża, kwiaty hibiskusa, Kawałki jabłek, kawałki mango (mango, cukier), Kawałki ananasa (ananas, cukier), skórka pomarańczy, Aromat, kwiaty nagietka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Koktajl mango
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.