Demmers Teehaus Peach Melba, 100 g
Słynny deserowy klasyk zamknięty w filiżance
31,99 zł
(319,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Intensywna, owocowa nuta brzoskwini
- Piękny purpurowoczerwony kolor
- Idealna baza do domowej mrożonej herbaty
Pasujące produkty
Opis
Ta intensywnie aromatyczna herbata owocowa przenosi pełnię smaku dojrzewających w słońcu brzoskwiń prosto do Twojego domu! Zbalansowana baza z łupin dzikiej róży, kwiatów hibiskusa i chrupiących kawałków jabłka zapewnia przyjemnie orzeźwiającą kwasowość. Wzbogacona aromatycznymi skórkami pomarańczy oraz liofilizowanymi kawałkami brzoskwiń tworzy po zaparzeniu piękny purpurowoczerwony napar.
Zwłaszcza podawana schłodzona z kostkami lodu intensywna nuta brzoskwini rozwija pełnię swojego charakteru i błyskawicznie staje się idealnym napojem orzeźwiającym dla całej rodziny.
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-05961 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163059616 |
| Numer producenta: | 00-05961 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
dzika róża, kwiaty hibiskusa, Kawałki jabłek, skórka pomarańczy, Aromat, Pfirsichstücke gefriergetrocknet, gezuckert
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Peach Melba
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.