Demmers Teehaus Turecka herbata jabłkowa, 100 g
Twoja owocowa podróż do Orientu
28,99 zł
(289,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z różnych odmian jabłek
- Piękny złocisty kolor
- Z delikatnym aromatem jabłka i witaminą C
Pasujące produkty
Opis
Inspiracją dla tej kompozycji był tradycyjny i popularny proszek jabłkowy do herbaty – tutaj jednak czeka delikatnie owocowy napar pełen prawdziwych jabłek. Receptura łączy starannie suszone kawałki różnych odmian jabłek i została harmonijnie wzbogacona wysokiej jakości aromatem jabłkowym oraz dodatkiem witaminy C.
Niezależnie od tego, czy pita na gorąco jako słodka chwila relaksu po południu, czy schłodzona jako orzeźwiający napój – ta łagodna klasyczna kompozycja smakuje doskonale o każdej porze. Mała wskazówka dla prawdziwych smakoszy: dodatek świeżego soku jabłkowego jeszcze bardziej podkreśli owocowy aromat.
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-05491 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163054918 |
| Numer producenta: | 00-05491 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
Kawałki jabłek, Aromat, witamina C
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Turecka herbata jabłkowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.