English Tea Shop Herbata zimowa bio "Sometimes in Winter" edycja limitowana, 1 szt. (40 g)

Idealna na długie, zimowe wieczory

18,84 zł 20,99 zł -10%

(471,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Fairtrade
  • Z cynamonem cejlońskim
  • Udoskonalona orzechem kokosowym

Kupowane często z Manner Pierniczki "Weinbeisser", 180 g

English Tea Shop Herbata zimowa bio "Sometimes in Winter" edycja limitowana, 1 szt. (40 g) 18,84 zł (471,00 zł / kg)
Manner Pierniczki "Weinbeisser", 180 g 10,40 zł (57,78 zł / kg)
Cena całkowita: 29,24 zł
Opis

Ta pyszna kompozycja czarnej herbaty została uszlachetniona cejlońskim cynamonem i nutą kokosa. Delikatne przyprawy, takie jak kardamon, kurkuma i imbir, nadają herbacie łagodną, ​​pikantną nutę, a delikatne nuty kakao doskonale dopełniają doznania smakowe i sprawiają, że jest ona idealnym towarzyszem na mroźne i ciemne zimowe miesiące.

Wyjątkowo ekologiczna:
Ta herbata Fairtrade nie tylko smakuje wyśmienicie, ale jest również pakowana bez plastiku! Torebki z herbatą są również kompostowalne i nie zawierają metalowych klipsów.

Uwaga:
Należy pamiętać, że herbata zawiera kofeinę.

Nr art.: ETS-63247
Zawartość: 40 g
EAN: 680275063247
Numer producenta: 63247
Marki: English Tea Shop
Herbata: W torebkach herbacianych
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fairtrade
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, koszerny
Czas parzenia: 3 minuty, 4 minuty
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: zawiera kofeinę, bezglutenowy, nie zawiera plastiku
Składniki

43 % czarna herbata[1], 18,5 % cynamon[1], 14 % kakao[1], 8 % prażony kokos[1], 6 % imbir[1], 4 % kurkuma (Curcuma longa)[1], 3 % goździki[1], 2 % kardamon (Elettaria cardamomum)[1], 1 % pieprz[1], 0,5 % kwiaty hibiskusa[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Niemcy, www.royal-nature.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla English Tea Shop Herbata zimowa bio "Sometimes in Winter" edycja limitowana

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder