Lindt Kulki Lindor Cornet – Pistachio, 137 g

Wyjątkowo orzechowy smak i kremowa przyjemność

Nowość w sklepie!

46,99 zł

(342,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 137 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Delikatne nadzienie pistacjowe
  • Najwyższej jakości czekolada mleczna
  • Idealne na prezent i do delektowania się

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Cornet – Pistachio, 137 g 46,99 zł (342,99 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 183,99 zł
Opis

Otoczka z delikatnie rozpływającej się czekolady mlecznej kryje kremowe nadzienie o wyrazistej, pistacjowej nucie, które przyjemnie rozpływa się w ustach. Do tej wyjątkowej kompozycji Maîtres Chocolatiers marki Lindt wybierają starannie wyselekcjonowane składniki z cenionych regionów upraw.

Dodaj odrobinę słodkiej przyjemności do popołudniowej kawy, zaskocz bliskich eleganckim upominkiem lub po prostu delektuj się pralinami samodzielnie!


Najważniejsze zalety:

  • Kremowe nadzienie o aromatycznym smaku pistacji
  • Otoczone delikatnie rozpływającą się szwajcarską czekoladą mleczną
  • Przygotowane ze starannie wybranych składników pochodzących z różnych regionów upraw
  • Stylowe opakowanie – idealne na prezent, do dzielenia się lub samodzielnego delektowania

Nr art.: LS-805658
Zawartość: 137 g
EAN: 8003340805658
Numer producenta: 805658
Marki: Lindt
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), pełne mleko w proszku, masa kakaowa, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, czysty tłuszcz maślany, 1,3 % pasta pistacjowa, Emulgator (lecytyna sojowa), aromaty

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Cornet – Pistachio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder