Lindt Kulki Lindor Cornet – Raspberry & Cream, 337 g

Owocowa malina w połączeniu z delikatną mleczną czekoladą

Nowość w sklepie!

110,00 zł

(326,41 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 337 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Delikatne nadzienie malinowe
  • Otoczone delikatną czekoladą mleczną
  • Idealne na prezent i do dzielenia się

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Cornet – Raspberry & Cream, 337 g 110,00 zł (326,41 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 247,00 zł
Opis

Odkryj swoją chwilę czekoladowej przyjemności z Lindt kulkami LINDOR Raspberry & Cream. Po przełamaniu delikatnej otoczki z czekolady mlecznej kremowe nadzienie z owocową nutą maliny przyjemnie rozpływa się w ustach.

Szwajcarscy mistrzowie czekolady wybierają składniki do tej kompozycji z cenionych regionów upraw na całym świecie. Niezależnie od tego, czy podarujesz je bliskim, podzielisz się nimi przy filiżance kawy, czy zrobisz sobie małą przerwę – każde opakowanie zapewnia wyjątkową chwilę czekoladowej przyjemności!


Najważniejsze zalety:

  • Delikatnie rozpływające się nadzienie o owocowym smaku maliny
  • Otoczone delikatną szwajcarską czekoladą mleczną
  • Idealne na prezent lub do wspólnego dzielenia się
  • Starannie wybrane składniki z cenionych regionów upraw

Nr art.: LS-804859
Zawartość: 337 g
EAN: 8003340804859
Numer producenta: 804859
Marki: Lindt
Może zawierać śladowe ilości: H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), pełne mleko w proszku, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, czysty tłuszcz maślany, 1 % śmietana w proszku, 0,5 % proszek malinowy, Emulgator (lecytyna sojowa), naturalne aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, Aromat, 32 % min. zawartość kakao

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Cornet – Raspberry & Cream

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder