Lindt Kulki Lindor Cornet – Ulubiona mieszanka, 137 g

Odkryj cztery najpopularniejsze smaki LINDOR w jednym zestawie

Nowość w sklepie!

46,99 zł

(342,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 137 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Delikatnie rozpływające się nadzienie
  • Mix 4 popularnych smaków LINDOR
  • Idealne na prezent i do delektowania się

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Cornet – Ulubiona mieszanka, 137 g 46,99 zł (342,99 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 183,99 zł
Opis

Z Lindt kulkami LINDOR w wariancie Ulubiona mieszanka otrzymujesz wyjątkowy zestaw najpopularniejszych smaków! W opakowaniu znajdziesz czekoladę mleczną, kremową pistację, delikatną białą czekoladę oraz intensywnie czekoladowy wariant Double Chocolate – dla różnorodnej przyjemności smakowej!

Eleganckie, klasyczne opakowanie Cornet sprawia, że ten zestaw doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby, do wspólnego podjadania z przyjaciółmi lub na własną chwilę czekoladowej przyjemności.


Najważniejsze zalety:

  • Różnorodna mieszanka czekolady mlecznej, pistacji, białej czekolady i Double Chocolate
  • Delikatna czekoladowa otoczka z kremowym, rozpływającym się nadzieniem
  • Eleganckie opakowanie Cornet – idealne na prezent lub do serwowania

Nr art.: LS-805634
Zawartość: 137 g
EAN: 8003340805634
Numer producenta: 805634
Marki: Lindt
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, laktoza, czysty tłuszcz maślany, odtłuszczone mleko w proszku, odtłuszczone kakao, Emulgator (lecytyna sojowa), pasta pistacjowa, aromaty, sól, wanilia

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Cornet – Ulubiona mieszanka

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder