Lindt Kulki Lindor Cornet – White, 137 g

Aksamitna przyjemność z białej czekolady Lindt

Nowość w sklepie!

46,99 zł

(342,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 137 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Aksamitna biała czekolada Lindt
  • Delikatnie rozpływające się nadzienie
  • Idealne na prezent i do delektowania się

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Cornet – White, 137 g 46,99 zł (342,99 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 183,99 zł
Opis

Z Lindt kulkami LINDOR White możesz cieszyć się wyjątkowo aksamitną czekoladową przyjemnością! Po przełamaniu delikatnej otoczki z białej czekolady odkryjesz kremowe nadzienie, które przyjemnie rozpływa się w ustach.

Do tej wyjątkowej kompozycji Maîtres Chocolatiers marki Lindt wykorzystują wyłącznie starannie wybrane składniki z cenionych regionów upraw na całym świecie. Przekonaj się o ich aksamitnym smaku, podaruj bliskim słodką niespodziankę w eleganckim opakowaniu lub zrób sobie chwilę czekoladowej przyjemności!


Najważniejsze zalety:

  • Otoczka i płynno-kremowe nadzienie z delikatnej białej czekolady
  • Przygotowane ze starannie wybranych składników z cenionych regionów upraw na całym świecie
  • Klasyczne opakowanie Cornet – idealne na prezent lub do dzielenia się

Nr art.: LS-805641
Zawartość: 137 g
EAN: 8003340805641
Numer producenta: 805641
Marki: Lindt
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), pełne mleko w proszku, laktoza, Emulgator (lecytyna sojowa), naturalne aromaty

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Cornet – White

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder