Lindt Kulki Lindor Golden Caramel, 200 g
Złoty karmel rozpływający się w ustach
66,00 zł
(330,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Rozpływająca się w ustach czekolada i mleko
- Karmelizowany cukier i toffi
- Nuta masła i lekka nuta soli
Opis
Ta Kreacja od Lindt łączy w sobie karmelizowany cukier i mleko, tworząc bogaty smak z niuansami toffi i masła. Subtelna nuta soli dopełnia kremowe doznania i oferuje miłośnikom słodyczy wszechstronną odmianę.
| Nr art.: | LS-113175 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 7610400113175 |
| Numer producenta: | 113175 |
| Marki: | Lindt |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, orzechy laskowe, odtłuszczone mleko w proszku, czysty tłuszcz maślany, laktoza, Emulgator (lecytyna sojowa), serwatka w proszku, aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, 29 % min. kakao w białej czekoladzie, 24 % przynajmniej składniki mleka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2654 / 634 kj / kcal |
| tłuszcz | 49 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 35 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 41 g |
| białko | 5,1 g |
| sól | 0,17 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Golden Caramel
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.