Lindt Kulki Lindor Golden Caramel, 337 g

Złoty karmel rozpływający się w ustach

105,00 zł

(311,57 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 337 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Rozpływająca się w ustach czekolada i mleko
  • Karmelizowany cukier i toffi
  • Nuta masła i lekka nuta soli

Kupowane często z Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g)

Lindt Kulki Lindor Golden Caramel, 337 g 105,00 zł (311,57 zł / kg)
Lindt Kuwertura Lindt, mleczna (500 g) 137,00 zł (274,00 zł / kg)
Cena całkowita: 242,00 zł
Opis

Ta Kreacja od Lindt łączy w sobie karmelizowany cukier i mleko, tworząc bogaty smak z niuansami toffi i masła. Subtelna nuta soli dopełnia kremowe doznania i oferuje miłośnikom słodyczy wszechstronną odmianę.

Nr art.: LS-117005
Zawartość: 337 g
EAN: 7610400117005
Numer producenta: 117005
Marki: Lindt
Może zawierać śladowe ilości: H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

cukier, tłuszcze roślinne (kokos, nasiona palmowe), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, orzechy laskowe, odtłuszczone mleko w proszku, czysty tłuszcz maślany, laktoza, Emulgator (lecytyna sojowa), serwatka w proszku, aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, 29 % min. kakao w białej czekoladzie, 24 % przynajmniej składniki mleka

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2654 / 634 kj / kcal
tłuszcz 49 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 35 g
węglowodany 43 g
  w tym cukier 41 g
białko 5,1 g
sól 0,17 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lindt Kulki Lindor Golden Caramel