Österreichische Bergkräuter Przyprawa do pizzy, 40 g

Do oryginalnej, włoskiej pizzy

15,22 zł 16,99 zł -10%

(380,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Typowo śródziemnomorska
  • Intenswna przyprawa
  • Uniwersalne zastosowanie

Kupowane często z Rapunzel Organiczny makaron Spaghetti Semola, no.5, 500 g

Österreichische Bergkräuter Przyprawa do pizzy, 40 g 15,22 zł (380,50 zł / kg)
Rapunzel Organiczny makaron Spaghetti Semola, no.5, 500 g 5,98 zł (11,96 zł / kg)
Cena całkowita: 21,20 zł
Opis

Składniki pizzy można w dowolny sposób zmieniać, dlatego też tak ważną rolę nadaje jej odpowiednia przyprawa. Przyprawa do pizzy od Bergkräuter udoskonali nie tylko twoją pizzę, nadaje się ona również do przyprawiana wielu różnych śródziemnomorskich potraw.

Nr art.: OEB-6004
Zawartość: 40 g
EAN: 9002902060046
Numer producenta: 6004
Marki: Österreichische Bergkräuter
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera konserwantów, nie zawiera wzmacniaczy smaku
Składniki

oregano[1], bazylia[1], nasturcja[1], Cebula[1], czosnek[1], pietruszka[1], papryka[1], liście selera[1], szałwia[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Austria, www.bergkraeuter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Österreichische Bergkräuter Przyprawa do pizzy

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder