Bio passata, butelka, 500 g
Autentyczny, śródziemnomorski aromat
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kremowa konsystencja
- Świeżo przetworzona
- Wszechstronne zastosowanie
Pasujące produkty
Opis
Ten sos powstaje ze starannie wyselekcjonowanych, dojrzałych, ekologicznych pomidorów, przetwarzanych bezpośrednio po zbiorze. Miąższ pomidorowy jest dokładnie odcedzany, co zapewnia gładką, kremową konsystencję. Sos jest w pełni naturalny i wszechstronny, nadaje się do zup i klasycznych sosów pomidorowych, a także do dań z mięsem i jajkami.
Składniki
pomidory[1], 0,4 % sól
- 100% ekologiczne
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 126 / 30 kj / kcal |
| białko | 1,5 g |
| węglowodany | 4,6 g |
| w tym cukier | 4,6 g |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| substancje balastowe | 1,7 g |
| sól | 0,55 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bio passata, butelka
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.