Pomito Passata, 500 g
Jasnoczerwona, kremowa konsystencja
12,99 zł
(25,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez dodatku cukru
- Wszechstronna do sosów i zup
- Nadaje się do dań kuchni śródziemnomorskiej
Pasujące produkty
Opis
Te przecier pomidorowy jest w 100% włoski i wyróżnia się żywą czerwoną barwą oraz kremową konsystencją. Nie zawiera dodatku cukru. Idealny do sosów, dań z makaronem i zup, wnosi do Twojej kuchni nutę śródziemnomorskiego klimatu.
| Nr art.: | EDH-10034327 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 8032793343264 |
| Numer producenta: | 10034327 |
| Marki: | Pomito |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez dodatku cukru |
Składniki
pomidory, sól, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 113 / 27 kj / kcal |
| białko | 1,3 g |
| węglowodany | 4 g |
| w tym cukier | 4 g |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| substancje balastowe | 1,5 g |
| sól | 0,55 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Pomito Passata
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.