Pomito Pomidory w kawałkach, 500 g
Wysokiej jakości pomidory do sosów i nie tylko
14,99 zł
(29,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatny i owocowy smak
- Wszechstronne dla wielu przepisów
- Przetwarzane bezpośrednio po zbiorach
Pasujące produkty
Opis
Miąższ pomidorowy jest uzyskiwany z dojrzałych na słońcu pomidorów i przetwarzany natychmiast po zbiorze. Pokrojone w poręczną kostkę pomidory w kawałkach nadają się do przygotowywania sosów, zapiekanek, dań rybnych lub pizzy. Kawałki są delikatne, owocowe i mają zrównoważony smak.
| Nr art.: | EDH-10034333 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 8032793343325 |
| Numer producenta: | 10034333 |
| Marki: | Pomito |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez dodatku cukru |
Składniki
pomidory, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 88 / 21 kj / kcal |
| białko | 1 g |
| węglowodany | 3 g |
| w tym cukier | 3 g |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| substancje balastowe | 0,9 g |
| sól | 0,1 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Pomito Pomidory w kawałkach
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.