Sempio Mieszanka do pieczenia potraw w tempurze, 1 kg
Bez konserwantów i barwników
29,99 zł
(29,99 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Do cienkiej warstwy ciasta
- Doskonała z warzywami i rybami
- Łatwa w przygotowaniu
Opis
Dzięki tej mieszance do pieczenia od Sempio w mgnieniu oka przygotujesz cienkie ciasto, które sprawi, że smażone potrawy będą chrupiące jeszcze dłużej. Ciasto nie zawiera konserwantów ani barwników i zapewnia doskonałe rezultaty, niezależnie od tego, czy chcesz usmażyć warzywa, czy rybę!
Przygotowanie:
- Wymieszaj 60 g mieszanki do pieczenia ze 100 ml wody, aby uzyskać gładkie ciasto.
- Pokrój około 200 g warzyw w cienkie paski lub kawałki.
- Zanurz warzywa w cieście.
- Rozgrzej olej na patelni i smaż warzywa, aż ciasto stanie się złotobrązowe.
Składniki
mąka pszenna, skrobia kukurydziana, proszek do pieczenia (środek spulchniający (difosforan, sód), skrobia kukurydziana, Regulatory kwasowości (fosforany wapnia, Calciumlactat)), sól, wzmacniacz smaku (glutaminian sodu), weißes Pfefferpulver
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1465 / 350 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 75 g |
| w tym cukier | 0,5 g |
| białko | 8,7 g |
| sól | 0,88 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Niemcy, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Sempio Mieszanka do pieczenia potraw w tempurze
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.