STYX Bio czekolada wielkanocna - nugat migdałowy, 70 g
Harmonijne doznania smakowe na prezent
20,99 zł
(299,86 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ciemna czekolada
- Łagodna, orzechowa słodycz
- Wegańska i bez alkoholu
Opis
Bio czekolada wielkanocna - nugat migdałowy łączy w sobie organiczną ciemną czekoladę i delikatny nugat migdałowy, tworząc harmonijne doznania smakowe. Delikatne nuty kakao stanowią doskonałe uzupełnienie łagodnego, orzechowego nadzienia. Czekolada jest również wegańska i nie zawiera alkoholu - dla wszystkich, którzy cenią sobie świadome przysmaki.
| Nr art.: | XEC-STX-60007 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9004432600075 |
| Numer producenta: | 60007 |
| Marki: | STYX |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny, Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2554 / 610 kj / kcal |
| tłuszcz | 44 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 40 g |
| białko | 6,8 g |
| sól | 0,07 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STYX Bio czekolada wielkanocna - nugat migdałowy
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.