Torino Delikatna szwajcarska czekolada, gorzka czekolada (100 g)

Kremowy, orzechowy smakołyk

14,37 zł 19,99 zł -28%

(143,70 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Smak: gorzka czekolada

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 4 tylko 12,45 zł / Szt.-38%

Właściwości i zalety

  • Obficie wypełniona
  • Krem z orzechów laskowych i migdałów
  • Dwa rodzaje

Kupowane często z Torino Delikatna szwajcarska czekolada, mleczna czekolada (100 g)

Torino Delikatna szwajcarska czekolada, gorzka czekolada (100 g) 14,37 zł (143,70 zł / kg)
Torino Delikatna szwajcarska czekolada, mleczna czekolada (100 g) 19,99 zł (199,90 zł / kg)
Cena całkowita: 34,36 zł
Opis

Klasyczna kreacja z włoskim akcentem: do wyboru gorzka lub mleczna, drobno konszowana czekolada w połączeniu z delikatnie topiącym się kremem z orzechów laskowych i migdałów. Ta czekolada to obowiązkowy prezent - dla kochanej osoby lub dla ciebie! Gorzka czekolada jest wegańska.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Nr art.: CCB-132898
Zawartość: 100 g
EAN: 7610008641506
Numer producenta: 132898
Marki: Torino
Pochodzenie: Szwajcaria
Może zawierać śladowe ilości: G - mleko
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Składniki

masa kakaowa, cukier, 8 % orzechy laskowe, masło kakaowe, tłuszcz kokosowy, 4 % migdały, mąka sojowa, kakao w proszku, czysty tłuszcz maślany, ekstrakt waniliowy, Emulgator (Lecytyna (rzepak))

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2474 / 591 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21 g
węglowodany 49 g
  w tym cukier 39 g
substancje balastowe 13 g
białko 7 g
sól 0,01 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Austria, office@niceshops.com, www.niceshops.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Torino Delikatna szwajcarska czekolada

8 recenzji klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
12 (75%)
4 gwiazdki
2 (12%)
3 gwiazdki
2 (12%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

16 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
8 recenzji klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder