Venchi Praliny w puszce z wiosennym wzorem, 206 g
Rozpływają się w ustach!
153,00 zł
(742,72 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ładne opakowanie prezentowe
- Najlepsze czekoladki
- Z Włoch
Opis
Ta urocza puszka jest ozdobiona wiosennym żółtym oraz licznymi kwiatami.
Wypełniona została wyborem delikatnych czekoladek Venchi wyprodukowanych we Włoszech. Idealne do podarowania swoim bliskim lub do poznania i pokochania smakołyków marki.
| Nr art.: | AV-631134 |
|---|---|
| Zawartość: | 206 g |
| EAN: | 8002996374761 |
| Numer producenta: | 631134 |
| Marki: | Venchi |
| Forma diety: | Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Składniki
masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, pasta z orzechów laskowych Piemont, kakao w proszku, pasta migdałowa, rohrzucker, pełne mleko w proszku, oleje roślinne, olej słonecznikowy, masło kakaowe, oliwa z oliwek, lecytyna sojowa[1], serwatka w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, aromat waniliowy, naturalny aromat
- emulgatory
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2491 / 595 kj / kcal |
| tłuszcz | 44,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20,7 g |
| węglowodany | 34,6 g |
| w tym cukier | 29,5 g |
| substancje balastowe | 8,6 g |
| białko | 9,4 g |
| sól | 0,12 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Venchi S.p.A., Via Venchi, 1, 12040, Castelletto Stura (CN), Włochy, de.venchi.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Venchi Praliny w puszce z wiosennym wzorem
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.850 art.