Wiberg Bulion warzywny Vital, 1.200 g
Idealna baza do każdej zupy
73,00 zł
(60,83 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bez tłuszczu palmowego i wzmacniaczy smaku
- Przyjemny smak
- Czysto roślinny
Opis
Żadna kuchnia nie powinna obyć się bez klasycznego bulionu warzywnego. Starannie skomponowany skład Bulionu warzywnego Vital od WIBERG łączy w sobie najlepsze warzywa z subtelną nutą ziół.
Przeznaczenie kulinarne:
- Jako bulion
- Do przyprawiania, aromatyzowania i uszlachetniania sosów, warzyw i wszystkich dań wegetariańskich
Dozowanie:
22 g bulionu na 1 litr wody.
Składniki
suszony bulion (przyprawy, sól, olej słonecznikowy), glukoza, sól kuchenna, skrobia, cukier, aromat (z SOJĄ, SELEREM), ekstrakt drożdżowy, warzywa (pomidor, pietruszka, pasternak, cebula, marchew, por), przyprawy, shiitake
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 875 / 209 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| węglowodany | 28 g |
| w tym cukier | 18 g |
| białko | 17 g |
| sól | 40,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Bulion warzywny Vital
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.