Bauck Mühle Bio 8 bułek proteinowych, 350 g
Bezglutenowa mieszanka do wypieku bułek
16,99 zł
(48,54 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybkie i łatwe w przygotowaniu
- Wegańska mieszanka
- Z otrębów owsianych i nasion
Pasujące produkty
Opis
Dzięki bezglutenowej mieszance do wypieku bułek proteinowych od Bauck Mühle można w krótkim czasie przygotować pożywne bułeczki proteinowe. W tym celu wystarczy wymieszać mieszankę z wodą oraz twarogiem, a następnie uformować i upiec. Rezultatem są ziarniste bułki o wyraźnej strukturze i bogatym smaku, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Mieszanka do wypieku bazuje na zbalansowanym połączeniu otrębów owsianych, płatków owsianych oraz nasion.
Przygotowanie:
Dodatkowe składniki: 250 ml gorącej wody, 250 g chudego twarogu
- Piekarnik nagrzać do 200 °C w trybie góra/dół.
- Twaróg wymieszać z gorącą wodą, aż się rozpuści.
- Zawartość opakowania wsypać do mieszanki twarogu i wody, a następnie wymieszać. Ciasto pozostawić na 5 minut do napęcznienia.
- Zwilżonymi dłońmi podzielić ciasto na osiem równych części, uformować z nich kulki i ułożyć na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Kawałki ciasta spłaszczyć, tak aby miały wysokość około 2 cm.
- Bułeczki (bez czasu na wyrośnięcie) włożyć do nagrzanego piekarnika na środkowy poziom.
- Po około 35 minutach pieczenia wyjąć z piekarnika i pozostawić do całkowitego ostygnięcia na kratce.
Wskazówki:
- Gotowe bułeczki świetnie nadają się do zamrożenia.
- Do przygotowania można użyć również wegańskiej alternatywy dla twarogu.
| Nr art.: | MM-315538 |
|---|---|
| Zawartość: | 350 g |
| EAN: | 4015637024943 |
| Numer producenta: | 315538 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | H - orzechy, M - gorczycy, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1809 / 432 kj / kcal |
| tłuszcz | 23,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3,4 g |
| węglowodany | 27,6 g |
| w tym cukier | 1,2 g |
| substancje balastowe | 16,7 g |
| białko | 20 g |
| sól | 2,1 g |
Składniki
Haferkleie glutenfrei[1], bezglutenowe pełnoziarniste płatki owsiane[1], sezam[1], geschrotete Leinsaat[1], geschrotete Kürbiskerne[1], 7 % płatki sojowe[1], nasiona słonecznika[1], zmielone łuski psyllium[1], nasiona Chia[1] (Salvia hispanica), dmuchana komosa ryżowa, sól kamienna
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio 8 bułek proteinowych
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.