Bauck Mühle – Z miłości do przyszłości

Bauck Mühle to północnoniemiecki producent ekologiczny z długą tradycją w przetwórstwie zbóż i naturalnych produktów spożywczych. Pod hasłem "Bio. Z miłości do przyszłości.", firma produkuje mąki, musli, mieszanki do pieczenia i produkty wegetariańskie w jakości ekologicznej i Demeter, z których wiele jest bezglutenowych.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Znak jakości Forma diety
Filtr

Bauck Mühle: 11 artykułów

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Original, 600 g

  • Z bezglutenowego płatków owsianych
  • Z odżywczymi nasionami
  • Wystarczy wymieszać z wodą
19,25 zł 21,99 zł (32,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę

Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę, 350 g

  • Szybkie przygotowanie
  • Bez wyrastania
  • Wegańskie
11,61 zł 12,99 zł (33,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio Brownies

Bauck Mühle Bio Brownies, 400 g

  • Z pełnoziarnistą mąką ryżową
  • Wyjątkowo czekoladowe
  • Również do urządzenia Airfryer
15,63 zł 17,99 zł (39,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio 8 bułek proteinowych

Bauck Mühle Bio 8 bułek proteinowych, 350 g

  • Szybkie i łatwe w przygotowaniu
  • Wegańska mieszanka
  • Z otrębów owsianych i nasion
15,63 zł 17,99 zł (44,66 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio płatki owsiane pełnoziarniste, drobnolistne

Bauck Mühle Bio płatki owsiane pełnoziarniste, drobnolistne, 475 g

  • Bez glutenu
  • Wyprodukowano z pełnego ziarna
  • Wszechstronne
15,63 zł 17,99 zł (32,91 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio Falafel Original

Bauck Mühle Bio Falafel Original, 160 g

  • 100% wegańska
  • Ze zmielonej ciecierzycy
  • Idealna jako dodatek do wielu dań
11,61 zł 12,99 zł (72,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Gold

Bauck Mühle Gold, 600 g

  • Z bezglutenowych płatków owsianych
  • Z chrupiącymi ziarnami i nasionami
  • Wystarczy wymieszać z wodą
19,25 zł 21,99 zł (32,08 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio wegetariański burger orkiszowy

Bauck Mühle Bio wegetariański burger orkiszowy, 160 g

  • Szybkie przygotowanie
  • Z zielonego orkiszu i płatków owsianych
  • Uszlachetniony warzywami
11,61 zł 12,99 zł (72,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bauck Mühle Bio chleb owsiany z chrupiącą skórką

Bauck Mühle Bio chleb owsiany z chrupiącą skórką, 500 g

  • Wegański
  • Łagodny smak
  • Mocna skórka
15,63 zł 17,99 zł (31,26 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød z orzechami

Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød z orzechami, 600 g

  • Z bezglutenowego płatków owsianych
  • Z pożywnymi nasionami i ziarnami
  • Wystarczy wymieszać z wodą
23,27 zł 25,99 zł (38,78 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Bauck Mühle Bio mąka gryczana, pełnoziarnista

Bauck Mühle Bio mąka gryczana, pełnoziarnista, 500 g

  • Naturalnie bezglutenowa
  • Orzechowy smak
  • Idealna do ciast, gofrów i nie tylko
15,63 zł 17,99 zł (31,26 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny