Bauck Mühle Bio chleb Wunderbrød Gold, 600 g
Bezglutenowa mieszanka chleba z kurkumą i złotym prosem
20,99 zł
(34,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z bezglutenowych płatków owsianych
- Z chrupiącymi ziarnami i nasionami
- Wystarczy wymieszać z wodą
Pasujące produkty
Opis
Wunderbrød Gold od Bauck Mühle to bezglutenowa mieszanka do wypieku chleba na bazie bezglutenowych płatków owsianych, ziaren, nasion, prosa złotego oraz kurkumy. Mieszanka do wypieku powstaje bez użycia mąki, drożdży oraz bez dodatku cukru i wymaga jedynie wymieszania z wodą. Dzięki wartościowym składnikom chleb dostarcza błonnika, białka i kwasów tłuszczowych omega-3. Wunderbrød Gold smakuje nieco łagodniej niż oryginalny Wunderbrød.
Przygotowanie:
- Zawartość opakowania wsypać do miski, wymieszać z 550 ml wrzącej wody i pozostawić na 20 minut do napęcznienia.
- Ciasto przełożyć do dobrze natłuszczonej keksówki (25 x 10 cm). Rozprowadzić w formie za pomocą zwilżonego skrobaka do ciasta, docisnąć i wyrównać powierzchnię.
- Piec w nagrzanym piekarniku w temperaturze 200 °C w trybie góra/dół przez 70 minut.
- Od razu wyjąć z formy i przed spożyciem pozostawić do całkowitego ostygnięcia.
| Nr art.: | MM-414038 |
|---|---|
| Zawartość: | 600 g |
| EAN: | 4015637827377 |
| Numer producenta: | 414038 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, bez dodatku cukru, nie zawiera drożdży |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1859 / 444 kj / kcal |
| tłuszcz | 23 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3,3 g |
| węglowodany | 34 g |
| w tym cukier | 0,9 g |
| substancje balastowe | 13 g |
| białko | 18 g |
| sól | 1,4 g |
Składniki
bezglutenowe pełnoziarniste płatki owsiane[1], 13 % geschrotete Gold-Leinsaat[1], 8 % złote siemię lniane[1], nasiona słonecznika[1], sezam[1], 6 % proso złote[1], pestki dyni[1], geschrotete Kürbiskerne[1], zmielone łuski psyllium[1], sól kamienna, kurkuma (Curcuma longa)[1]
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Gold
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.