Demmers Teehaus Herbata owocowa, mieszanka - "Vienna Forever", 100 g
Owocowe pozdrowienia z Wiednia
38,99 zł
(389,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Elegancki design z wiedeńską katedrą św. Szczepana
- Z dodatkiem koryntek, sułtanek i róż
- Owocowy aromat smakowy
Pasujące produkty
Opis
Szlachetna kompozycja „Vienna Forever” ozdobiona jest historycznym wizerunkiem majestatycznej wiedeńskiej katedry św. Szczepana i stanowi pełen uroku hołd dla miasta. Delikatna baza tej liściastej mieszanki owocowej składa się z orzeźwiającego hibiskusa, słodkich koryntek oraz wykwintnych sułtanek. Wyrazisty czarny bez i delikatne płatki róży wzbogacają recepturę, którą harmonijnie dopełnia wyselekcjonowany owocowo-tropikalny aromat.
Po zaparzeniu herbata zachwyca pięknym czerwonym kolorem i roztacza cudownie owocowy aromat. Doskonale smakuje zarówno na gorąco podczas spokojnych popołudni, jak i schłodzona jako orzeźwiająca mrożona herbata – ta kompozycja wnosi czystą przyjemność do każdej filiżanki!
Dozowanie:
8-9 łyżeczek na litr
| Nr art.: | DT-00-08404 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9004163084045 |
| Numer producenta: | 00-08404 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Herbata: | sypka |
| Czas parzenia: | 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera kofeiny |
Składniki
kwiaty hibiskusa, Korinthen geölt, owoce czarnego bzu, Kawałki jabłek, sułtanki, Aromat, Liofilizowane kawałki malin, liofilizowane kawałki truskawek, kwiaty róży
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Herbata owocowa, mieszanka - "Vienna Forever"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.