Demmers Teehaus Kandyz do herbaty brązowy, 300 g
Subtelna nuta karmelu do Twojej chwili z herbatą
38,99 zł
(129,97 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatny naturalny aromat karmelu
- Idealny do intensywnej czarnej herbaty
- Tradycyjna metoda produkcji
Pasujące produkty
Opis
Jeśli cenisz intensywne doznania smakowe, ten brązowy kandyz będzie idealnym dodatkiem do gorących napojów! Jego charakterystyczny głęboki brązowy kolor oraz subtelna nuta karmelu powstają dzięki wyjątkowej, tradycyjnej metodzie produkcji. Przyjemna, harmonijna słodycz dużych kryształków cukru podkreśla smak herbaty, nie dominując go.
Szczególnie intensywne czarne herbaty oraz korzenne mieszanki aromatyzowane doskonale komponują się z delikatnym karmelowym aromatem, zyskując jeszcze większą głębię smaku – wystarczy pozwolić kryształkom powoli rozpuścić się w gorącej filiżance i delektować się pełnym charakterem naparu.
| Nr art.: | DT-00-09533 |
|---|---|
| Zawartość: | 300 g |
| EAN: | 9004163222423 |
| Numer producenta: | 00-09533 |
| Marki: | Demmers Teehaus |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
brązowy cukier kandyzowany
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1684,14 / 402,25 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukier | 99 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus Kandyz do herbaty brązowy
Nowe artykułu na blogu:
- Szybkie dania w letniej kuchni: bez mięsa i bez wysiłku
- Niesamowite kreatywne zastosowania przypraw
- Przyprawy, które zadbają o twoją skórę
- Domowe placki ziemniaczane – popularne danie na czeskich festiwalach
- Oglądaj spadające gwiazdy i przeżuwaj bruschettę: wybierz się na piknik dla smakoszy z Perseidami!
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.150 art.