Dolfin Gorzka czekolada, Kruche ciastka i sól (70 g)
Najlepsza belgijska sztuka czekolady
17,80 zł 18,99 zł -6%
(254,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Ekscytujące smaki
- Składniki wysokiej jakości
- Min. 60% zawartości kakao
Opis
Ciemne czekolady Dolfin z co najmniej 60% zawartością kakao są uszlachetniane naturalnymi, wysokiej jakości składnikami, aby zapewnić ekscytujące doznania smakowe. Świetne smaki i najlepsza jakość - dla podwójnej radości z podjadania słodkości!
| Nr art.: | AV-630389 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 5413415914698 |
| Numer producenta: | 630389 |
| Marki: | Dolfin |
| Pochodzenie: | Belgia |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, C - jaja, G - mleko, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2219 / 530 kj / kcal |
| tłuszcz | 34 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 45 g |
| w tym cukier | 39 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Dolfin S.A., Avenue Robert Schuman 172, 1401, Baulers, Belgia, www.dolfin.be |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
0 ocen klientów po polski dla Dolfin Gorzka czekolada
1 recenzja klienta w innym języku
4,6 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 2 | (40%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
5 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.