Stay Spiced!

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Forma diety
Filtr

Stay Spiced!: 1 - 30 z 132 artykułów

Stay Spiced! Mieszanka przypraw Umami

Stay Spiced! Mieszanka przypraw Umami, 70 g

  • Bez glutaminianu i wzmacniaczy smaku
  • Wszechstronne
  • Idealne do kreatywnej kuchni
35,99 zł (514,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Baharat

Stay Spiced! Baharat, 70 g

  • Różnorodność aromatyczna
  • Cudownie harmonijna
  • Uniwersalna
41,99 zł (599,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Mieszanka przyprawowa Zaatar Levante

Stay Spiced! Mieszanka przyprawowa Zaatar Levante, 60 g

  • Zawiera nasiona sezamu
  • Do marynat i sosów
  • Aromatyczny, gorzki smak
39,99 zł (666,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Pieprz fermentowany - czarny cały

Stay Spiced! Pieprz fermentowany -​ czarny cały, 80 g

  • Produkcja tradycyjna
  • Łagodna, owocowa ostrość
  • Do smażonego mięsa
88,00 zł (1 100,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Curry Ananasowe

Stay Spiced! Curry Ananasowe, 70 g

  • Lekko owocowy uniwersalny geniusz
  • Idealny do białego mięsa
  • Idealny do marynat, sosów i dipów
44,99 zł (642,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Przyprawa do grillowanych warzyw

Stay Spiced! Przyprawa do grillowanych warzyw, 100 g

  • Potpourri z ponad 20 przyprawami
  • Do grillowania i marynowania
  • Idealna do potraw jednogarnkowych
35,99 zł (359,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TNT - cukier (fasola tonka i tahitańska wanilia)

Stay Spiced! TNT -​ cukier (fasola tonka i tahitańska wanilia), 70 g

  • Szczególnie ekonomiczny
  • Bardzo intensywny aromat
  • Uszlachetnia desery i napoje
58,00 zł (828,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Mieszanka pieprzu "czarne złoto"

Stay Spiced! Mieszanka pieprzu "czarne złoto", 70 g

  • Rozdrobniony
  • Idealny do grillowania i potraw z grilla
  • Różne możliwe zastosowania
53,00 zł (757,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Café de Paris - masło ziołowe

Stay Spiced! Café de Paris -​ masło ziołowe, 50 g

  • Do masła ziołowego i sosów
  • Idealne do wieprzowiny
  • Rozdrobnione
39,99 zł (799,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Arabska przyprawa do kawy

Stay Spiced! Arabska przyprawa do kawy, 70 g

  • Z waniliową bourbon
  • Idealna do słodyczy i deserów
  • Pasuje również do dziczyzny, kaczki, gęsi i jagnięciny
53,00 zł (757,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Chimichurri

Stay Spiced! Chimichurri, 60 g

  • Doskonałe do wołowiny
  • Do dipów i sosów
  • Najlepsze na grilla
37,99 zł (633,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Mediterran - uniwersalna przyprawa

Stay Spiced! Mediterran -​ uniwersalna przyprawa, 60 g

  • Harmonijna i wszechstronna
  • Dobrze komponuje się z jagnięciną
  • Drobno zmielona
37,99 zł (633,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Pil Pil

Stay Spiced! Pil Pil, 100 g

  • Idealne dla Gambas
  • Nieco ostre
  • Zmielone
39,99 zł (399,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pieczony kurczak / przyprawa do pieczonego kurczaka

Stay Spiced! Pieczony kurczak / przyprawa do pieczonego kurczaka, 70 g

  • Doskonały do drobiu
  • Obfite i aromatyczne
  • Wszechstronny
39,99 zł (571,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Tonkakao

Stay Spiced! Tonkakao, 80 g

  • Aromat owocowo-słodki
  • Z ziarnami kakao i cukrem klonowym
  • Również do pikantnych potraw
58,00 zł (725,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Mieszanka przyprawowa do jabłecznika

Stay Spiced! Mieszanka przyprawowa do jabłecznika, 80 g

  • Idealna do pieczenia
  • Z zielem angielskim, kardamonem i imbirem
  • Mielona
53,00 zł (662,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Awokado - guacamole

Stay Spiced! Awokado -​ guacamole, 85 g

  • Pikantne
  • Świetna przyprawa na koniec
  • Zrównoważone aromaty
39,99 zł (470,47 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Crispy Chicken - chrupiąca przyprawa

Stay Spiced! Crispy Chicken -​ chrupiąca przyprawa, 80 g

  • Pikantne i słodkie
  • Idealne do grillowania
  • Również do krewetek
44,99 zł (562,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Karaibska przyprawa do ryb

Stay Spiced! Karaibska przyprawa do ryb, 90 g

  • Owocowo-ostry
  • Idealny jako pasta do marynaty i grilla
  • Nadaje się również do białego mięsa
44,99 zł (499,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Hawaij mieszanka Curry

Stay Spiced! Hawaij mieszanka Curry, 60 g

  • Intensywne nuty smakowe
  • Ze sproszkowaną limonką (Loomi)
  • Idealna do potraw z grilla
41,99 zł (699,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Roland Trettl - mieszanka śródziemnomorska - SHE - EDITION

Stay Spiced! Roland Trettl -​ mieszanka śródziemnomorska -​ SHE -​ EDITION, 60 g

  • Do wielu potraw
  • Pikantna przyprawa
  • Harmonijny aromat
44,99 zł (749,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Amore - Pesce, Pollo i Vitello

Stay Spiced! Amore -​ Pesce, Pollo i Vitello, 70 g

  • Włoska sól przyprawiona
  • Z płatkami pomidorów
  • Dobrze komponuje się z pizzą, makaronem, mięsem i rybami
35,99 zł (514,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Przyprawa do masła czosnkowego

Stay Spiced! Przyprawa do masła czosnkowego, 100 g

  • Wszechstronna
  • Intensywna i aromatyczna
  • Z kalifornijskim czosnkiem
44,99 zł (449,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Przyprawa do drobiu na grilla i do piekarnika

Stay Spiced! Przyprawa do drobiu na grilla i do piekarnika, 90 g

  • Klasyczna przyprawa dla drobiu
  • Pełny i pikantny smak
  • Z wędzoną solą orzesznikową
39,99 zł (444,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Caprese - sól dla pomidorów i mozzarelli

Stay Spiced! Caprese -​ sól dla pomidorów i mozzarelli, 80 g

  • Klasyka śródziemnomorska
  • Niezbędna dla pomidorów i innych
  • Szczególnie harmonijna
35,99 zł (449,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kalendarz adwentowy z przyprawami Spice Cube Mini

Stay Spiced! Kalendarz adwentowy z przyprawami Spice Cube Mini, 312 g

  • 24 wybrane próbki przypraw
  • Idealny zestaw do zapoznania się z produktami i na prezent
  • Można go wykorzystać jako praktyczną półkę na przyprawy
264,00 zł (846,15 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Kalendarz adwentowy z przyprawami Spice Cube Deluxe

Stay Spiced! Kalendarz adwentowy z przyprawami Spice Cube Deluxe, 1.436 g

  • Różnorodne smaki
  • Z dwoma niespodziankami
  • 22 czyste przyprawy i mieszanki przyprawowe
706,00 zł (491,64 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Stay Spiced! Lemon Curry - cytrynowe curry

Stay Spiced! Lemon Curry -​ cytrynowe curry, 70 g

  • Owocowo-pikantne
  • Z proszkiem cytrynowym
  • Idealny do drobiu i ryb
44,99 zł (642,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Przyprawa do frytek i łódeczek

Stay Spiced! Przyprawa do frytek i łódeczek, 110 g

  • Idealna do frytek, krokietów itp.
  • Lekka wędzona nuta
  • Owocowa z cytryną
39,99 zł (363,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Stay Spiced! Pieprz bengalski, długi, cały

Stay Spiced! Pieprz bengalski, długi, cały, 70 g

  • Intensywny, ostry i słodki
  • Do dań na ciepło i na zimno
  • Wysoka zawartość olejków eterycznych
48,99 zł (699,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października