Galup Giangalup, 500 g

Słodkie ciasto

73,44 zł 105,00 zł -30%

(146,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Miękkie i delikatne
  • Elegancka forma gianduiotto
  • Idealne na wielkanocne śniadanie

Kupowane często z Sonnentor Bio dżem "Fruchtheld", rokitnik, 250 g

Galup Giangalup, 500 g 73,44 zł (146,88 zł / kg)
Sonnentor Bio dżem "Fruchtheld", rokitnik, 250 g 21,99 zł (87,96 zł / kg)
Cena całkowita: 95,43 zł
Opis

Ten wyjątkowy wypiek od Galup jest inspirowany kultowym kształtem Gianduiotto i łączy miękkie, naturalnie wyrastające ciasto z kilkoma starannie dobranymi składnikami w delikatnie subtelną słodycz. Dzięki długiemu procesowi naturalnego dojrzewania ciasto staje się wyjątkowo miękkie. Giangalup podaje się tradycyjnie z lekką posypką z cukru pudru, co zapewnia wykwintne wykończenie.

Nr art.: IMP-NGG03
Zawartość: 500 g
EAN: 8001130839517
Numer producenta: NGG03
Marki: Galup
Może zawierać śladowe ilości: F - soja, H - orzechy, M - gorczycy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

mąka pszenna miękka typ 0, 23 % jaja kategorii A od kur z wolnego wybiegu, cukier, Masło (17 % mleko), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (471e)), Zaczyn (mąka pszenna miękka typ 0, woda), mleko pełnotłuste , sól, masło kakaowe, drożdże piwne, naturalne aromaty, Aromat (wanilina), cukier puder (cukier, skrobia pszenna)

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1599 / 382 kj / kcal
tłuszcz 21 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13,6 g
węglowodany 40,7 g
  w tym cukier 18,8 g
białko 5,4 g
sól 0,43 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Giangalup

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder