Włoskie wypieki i ciasta

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki
Filtr

Wypieki i ciasta: 15 artykułów

Galup La Colomba

Galup La Colomba, 100 g

  • Oryginalny przepis z pomarańczą
  • Kandyzowane owoce i orzechy laskowe
  • Chrupiący lukier i płatki cukru
35,60 zł 51,00 zł (356,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z cytryną i morelą

Galup Colomba z cytryną i morelą, 750 g

  • Chrupiąca polewa orzechowa
  • Z migdałami i kryształkami cukru
  • Delikatna nuta śródziemnomorska
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z czarną wiśnią i czekoladą

Galup Colomba z czarną wiśnią i czekoladą, 750 g

  • Miękkie ciasto drożdżowe
  • Z wiśniami Amarena
  • Chrupiąca polewa orzechowa
103,15 zł 148,00 zł (137,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Giangalup

Galup Giangalup, 500 g

  • Miękkie i delikatne
  • Elegancka forma gianduiotto
  • Idealne na wielkanocne śniadanie
73,44 zł 105,00 zł (146,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z 3 rodzajami czekolady

Galup Colomba z 3 rodzajami czekolady, 750 g

  • Bez kandyzowanych owoców
  • Chrupiąca polewa orzechowa
  • Z migdałami i kryształkami cukru
103,15 zł 148,00 zł (137,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba Paradiso

Galup Colomba Paradiso, 750 g

  • Z cukrem pudrem do posypania
  • Bez kandyzowanych owoców
  • Delikatny aromat
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba Classic

Galup Colomba Classic, 1.000 g

  • Naturalnie dojrzewające ciasto drożdżowe
  • Z polewą orzechową
  • Słodkie i aromatyczne
118,78 zł 170,00 zł (118,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z gruszką i czekoladą

Galup Colomba z gruszką i czekoladą, 1.000 g

  • Z kandyzowanymi gruszkami
  • Czekoladowe kropelki i polewa orzechowa
  • Posypka cukrowa i całe migdały
150,05 zł 215,00 zł (150,05 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Tradycyjna Colomba

Galup Tradycyjna Colomba, 750 g

  • Tradycyjne ciasto wielkanocne
  • Z polewą orzechową
  • Z całymi migdałami
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z brzoskwinią i wanilią

Galup Colomba z brzoskwinią i wanilią, 750 g

  • Z nutą wanilii
  • Polewa orzechowa
  • Z migdałami i kryształkami cukru
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Colomba z brzoskwinią, czekoladą i amaretto

Galup Colomba z brzoskwinią, czekoladą i amaretto, 750 g -​ Papier

  • Owocowo-czekoladowe
  • Z migdałami i kryształkami cukru
  • Delikatna wielkanocna słodycz
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Colomba z malinami i czekoladą

Galup Colomba z malinami i czekoladą, 750 g

  • Tradycyjne ciasto wielkanocne
  • Z malinami kandyzowanymi
  • Z polewą orzechową
98,46 zł 141,00 zł (131,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Galup Pandoro Klassik

Galup Pandoro Klassik, 1.000 g

  • Ręcznie wykonany
  • Forma świąteczna
  • Szczególnie puszyste ciasto
139,00 zł (139,00 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Carré z owocami leśnymi i białą czekoladą

Galup Carré z owocami leśnymi i białą czekoladą, 400 g

  • Z polewą z orzechów laskowych i posypką cukrową
  • Pyszne owoce
  • Prostokątny kształt
43,99 zł (109,98 zł / kg)

Produkt wyprzedany

Galup Ciasto, mała przekąska z jabłkiem

Galup Ciasto, mała przekąska z jabłkiem, 100 g

  • Pyszne małe Panettone
  • Bez rodzynek
  • Z polewą z orzechów laskowych i kandyzowanymi jabłkami
15,99 zł (159,90 zł / kg)

Produkt wyprzedany