Galup Tosterelle, 400 g
Chrupiąca mieszanka panettone i pandoro
62,00 zł
(155,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Mieszanka panettone i pandoro
- Z masłem, owocami i wanilią
- Pieczone i wyjątkowo chrupiące
Pasujące produkty
Opis
Ten specjał łączy w sobie dwa klasyki włoskiej tradycji bożonarodzeniowej w formie pieczonej. Kromki panettone i pandoro oferują złocistą chrupkość z delikatnymi aromatami masła, kandyzowanych owoców cytrusowych i wanilii. Są idealne na śniadanie z pastą do smarowania lub jako słodkie wykończenie kawy i herbaty.
| Nr art.: | IMP-CTO01 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 8001130016338 |
| Numer producenta: | CTO01 |
| Marki: | Galup |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1595 / 381 kj / kcal |
| tłuszcz | 17 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 12,5 g |
| węglowodany | 47 g |
| w tym cukier | 31 g |
| białko | 8,5 g |
| sól | 0,39 g |
Składniki
mąka pszenna miękka typ 0, Masło (mleko), Gorzka czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, Emulgator (lecytyny sojowe)), cukier, żółtko (świeże jaja z chowu wolnego), sułtanki, Zaczyn (mąka pszenna miękka typ 0, woda), 12 % kandyzowane owoce cytrusowe (skórka pomarańczy, skórka cytrynowa, Glukosesirup, fruktoza, sacharoza, skoncentrowany sok z cytryny), emulgatory (mono- i digliceridy kwasów tłuszczowych), mleko pełnotłuste , syrop cukru inwertowanego, sól, miód, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, naturalne aromaty, aromat wanilii Bourbon
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Włochy, www.galup.it |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Galup Tosterelle
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.