Włoskie słodycze i ciastka

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Forma diety
Filtr

Słodycze i ciastka: 11 artykułów

Galup Baci di Dama

Galup Baci di Dama, 150 g

  • Bez glutenu i laktozy
  • Kruche ciasto i gorzka czekolada
  • Z orzechami laskowymi
43,42 zł 63,00 zł (289,47 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Canestrelli

Galup Canestrelli, 200 g

  • Delikatne i maślane
  • Lekka nuta wanilii
  • Idealne do kawy i herbaty
49,67 zł 71,00 zł (248,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Ciasteczka czekoladowe

Galup Ciasteczka czekoladowe, 200 g

  • Delikatne kawałki czekolady
  • Słodki smak kakao
  • Idealne do kawy i herbaty
43,42 zł 63,00 zł (217,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Grissini z gorzką czekoladą

Galup Grissini z gorzką czekoladą, 150 g

  • Chrupiąca przekąska
  • W gorzkiej czekoladzie
  • Idealne na mały głód
37,17 zł 54,00 zł (247,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Ciastka kokosowe

Galup Ciastka kokosowe, 150 g

  • Delikatny kokos
  • Chrupiące i kruche
  • Idealne do kawy i herbaty
26,85 zł 38,99 zł (179,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Jajko z gorzkiej czekolady z granulatem z orzechów laskowych

Galup Jajko z gorzkiej czekolady z granulatem z orzechów laskowych, 270 g

  • Ciemna czekolada
  • Z chrupiącymi orzechami laskowymi
  • Delikatna przyjemność
101,59 zł 146,00 zł (376,26 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Jajko czekoladowe, czekolada mleczna

Galup Jajko czekoladowe, czekolada mleczna, 150 g

  • Delikatna mleczna czekolada
  • Kremowa konsystencja
  • Idealne na prezent wielkanocny
73,44 zł 105,00 zł (489,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Jajko czekoladowe, ciemna czekolada

Galup Jajko czekoladowe, ciemna czekolada, 150 g

  • Ciemna czekolada
  • Intensywny smak
  • Idealne na prezent wielkanocny
73,44 zł 105,00 zł (489,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Ciastka kakaowe

Galup Ciastka kakaowe, 150 g

  • Kruche
  • Intensywny smak kakao
  • Idealne do kawy i herbaty
26,85 zł 38,99 zł (179,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Tosterelle

Galup Tosterelle, 400 g

  • Mieszanka panettone i pandoro
  • Z masłem, owocami i wanilią
  • Pieczone i wyjątkowo chrupiące
44,36 zł 64,00 zł (110,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Galup Ciastka cytrynowe

Galup Ciastka cytrynowe, 150 g

  • Świeży cytrynowy smak
  • Chrupiące i aromatyczne
  • Idealne do kawy i herbaty
26,85 zł 38,99 zł (179,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października