Herbaria Młynek soli Luisenhaller, 90 g

Z europejskiej kopalni soli!

19,65 zł 21,99 zł -11%

(218,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla ziemniaków i pomidorów
  • Bogata w minerały
  • Niejodowana i bez dodatków

Kupowane często z KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały, 35 g

Herbaria Młynek soli Luisenhaller, 90 g 19,65 zł (218,33 zł / kg)
KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały, 35 g 17,99 zł (514,00 zł / kg)
Cena całkowita: 37,64 zł
Opis

Luisenhaller sów znana jest z ponad 1000-letniego procesu produkcyjnego. Pochodzi tu z naturalnej solanki wysokiej jakości soli odparowanej. Profesjonalni i prywatni szefowie kuchni doceniają ten nieskażony smak w gotowaniu, smażeniu i pieczeniu!

Nr art.: HK-05004235
Zawartość: 90 g
EAN: 4021269126290
Numer producenta: 05004235
Marki: Herbaria
Sól: Gruba, W młynku
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: niejodowany
Składniki

Sól z Luisenhall

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Niemcy, www.herbaria.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Herbaria Młynek soli Luisenhaller